Brit Care SUSTAINABLE

Brit
SUSTAINABLE
DLA ZDROWEGO TRAWIENIA I DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Karmy stworzone na bazie białka owadów i składników pozyskiwanych z lokalnych, ekologicznych źródeł, co pozwala na zmniejszenie emisji CO aż o 35% w porównaniu do receptur opartych na czerwonym mięsie

SUSTAINABLE
KURCZAK I OWADY
OWADY I RYBA
NAJWYŻSZA STRAWNOŚĆ 95%
WYSOCE ODŻYWCZE BIAŁKO
SMAKOWITE I BARDZO DOBRZE TOLEROWANE
PROBIOTYKI
WSPARCIE ODPORNOŚCI ORAZ KSZTAŁTOWANIE PRAWIDŁOWEJ MIKROFLORY JELITOWEJ
SERDECZNIK
WŁAŚCIWOŚCI ANTYSTRESOWE I RELAKSUJĄCE
Produkcja białka pochodzącego z owadów jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska. W porównaniu do produkcji żywności z wołowiny korzysta tylko z 2% gruntów i zużywa tylko 4% wody na 1 kg wyprodukowanego białka.
Ponadto, hodowla owadów jest w 100% etyczna, nie generuje szkodliwych gazów cieplarnianych takich jak metan, a 1 tona larw jest w stanie skonsumować 4,5 tony niskiej jakości organicznej żywności pochodzenia roślinnego.
PUPPY
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (4 tygodnie – 12 miesięcy)
ADULT
SMALL BREED
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla dorosłych psów małych ras (1 – 10 kg).
ADULT
MEDIUM BREED
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla dorosłych psów średnich ras (10 – 25 kg).
JUNIOR
LARGE BREED
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla młodych psów (3 miesiące – 2 lata) dużych ras (powyżej 25 kg).
ADULT
LARGE BREED
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla dorosłych psów wielki ras (powyżej 25 kg).
SENIOR
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla starszych psów wszystkich ras (powyżej 7 lat).
SENSITIVE
Pełnoporcjowa karma dla psów. Bezzbożowa receptura bogata w owady i rybę dla dorosłych psów wszystkich ras o wrażliwej skórze i sierści.
ACTIVITY
Pełnoporcjowa karma dla psów. Receptura ze zrównoważonych surowców bogata w owady i kurczaka dla aktywnych psów i psów o zwiększonej ruchliwości.
pixel