Same plusy

Dlaczego Warto zrobić zakupy w ZooArt.com.pl?


1. Możecie Państwo być pewni niskiej i atrakcyjnej ceny zakupu, gdyż zabiegamy o to, by oferować najniższe ceny na rynku. Staramy się być na bieżąco w tej kwestii, sprawdzamy ceny na rynku i aktualizujemy je.


2. Dbamy o szybką dostawę - zamówione w dniu roboczym do godz. 12-tej towary, które są dostępne w naszym magazynie staramy się wysyłać tego samego dnia. Wówczas najczęściej są dostarczone do Państwa w następnym dniu roboczym (stąd wynika dostawa w ciągu 24h)


3. W ofercie znajdziecie Państwo naprawdę szeroki asortyment. W chwili obecnej produktów jest ponad 3000 i nieustannie wzbogacamy ofertę. Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami, których nie znaleźli na stronach sklepu, uprzejmie prosimy o taką informację zwrotną. Nasi pracownicy sprawdzą możliwości sprowadzenia produktu i postaramy się wzbogacic naszą ofertę.


4. Jeżeli potrzebują Państwo porady odnośnie żywienia, doboru karmy, w tym specjalistycznej weterynaryjnej czy innych problemów związanych ze swoim pupilem, zapraszamy do kontaktu, najlepiej pod nr tel. 785-766-677. Do Państwa dyspozycji jest 3 lekarzy weterynarii, którzy udzielą porady telefonicznej bezpłatnie.


5. Gwarantujemy Państwu bezpieczne zakupy:

  • poufność informacji,
  • stosowanie Polityki Prywatności,
  • prawo odstąpienia od umowy w terminie 10 dni bez podania przyczyny,
  • ewentualne reklamacje rozpatrywane są rzeczowo.

 

6. Wysyłka darmowa juz od 95zł wartości zamówienia na terenie całej Polski!


7. Duże upusty dla stałych klientów. Maksymalny rabat 3%, który zostaje na zawsze.


8. Robiąc zakupy powyżej 100 zł wybierają Państwo prezent.9. Naszą troską otaczamy biedne zwierzęta - przekazujemy karmy różnym Schroniskom dla zwierząt.

 


Serdecznie zapraszamy do zakupów i kontaktu z nami. Zawsze chętnie służymy pomocą!


pixel