Kamienie grzewcze do terrarium

ilość znalezionych towarów: 2

Kamień grzewczy – nie tylko ozdoba


Kamienie to piękna i naturalna ozdoba Twojego terrarium. To też miejsce, które zainteresuje Twojego gada, który może próbować się na nim układać. Dlatego tak dobrym pomysłem jest kamień grzewczy.
Te zwierzęta, jako zmiennocieplne, potrzebują zewnętrznych źródeł ciepła dla termoregulacji, te aktywne w nocy szczególnie często wygrzewają się na kamieniach, które w naturze przez kilka godzin oddają ciepło.
Zapewnij swojemu egzotycznemu pupilowi najlepsze warunki rozwoju w terrarium. Pozwól mu się wygrzewać tak, jak lubi to robić również w naturze, będzie zdrowy i zadowolony.

Kamienie grzewcze – komfort i ciepło


Kamień grzewczy do terrarium zapewni Twojemu zwierzęciu komfort i wygodę. Te oferowane w naszym sklepie są całkowicie dla niego bezpieczne, nagrzewają się elektrycznie do pożądanych przez zwierzę wysokości.
Ich naturalny wygląd sprawia, że nie sposób odróżnić go od normalnych kamieni, co wpływa na estetykę Twojego terrarium i pozwala zbudować piękne, naturalnie wyglądające środowisko.
Dostępne są w różnych rozmiarach, by Twój zwierzak mógł czuć się na nich komfortowo.

Kamień grzewczy – jak go wybrać?


Kamień grzewczy pomoże Ci zadbać o wygląd i jakość życia w terrarium, tylko dobierz go odpowiednio.
Przede wszystkim weź pod uwagę rozmiar Twojego zwierzaka, by mógł bez problemu wdrapać się i wyłożyć na ciepłym kamieniu tak, by było mu bardzo przyjemnie i wygodnie.
Sięgnij też po produkt bezpieczny i łatwy w utrzymaniu w czystości, bo higiena w terrarium jest bardzo ważna dla zdrowia zwierzaka.

Widoki:
      pixel