Opinie o
“Centrum Vethouse Przychodnia Weterynaryjna i Szpital dla Zwierząt”
Średnia (2)
Obsługa
Placówka
Leczenie
Godna polecenia
28 sty
Bożena
Obsługa
Placówka
Leczenie
Godna polecenia
Dziękuję Panu dr Owczarkowi za zdiagnozowanie mojego jamnika. Pan Doktor był bardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnił zrozumiałym dla laika językiem. Nie spotkałam jeszcze lekarza tej specjalności, który z taką empatią podchodziłby do chorego psa i do jego zestresowanego właściciela.
Cały personel kliniki jest bardzo przyjazny i bardzo chętnie pomaga.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim i bardzo polecam klinikę.
Bożena
17 sie
Małgorzata
Obsługa
Placówka
Leczenie
Godna polecenia
Dziękujemy bardzo personelowi za okazałą empatię i profesjonalizm. Tosia, która trafiła z fatalnym stanem jamy ustnej, po wykonanym zabiegu sanacji i usunięciu niektórych ząbków czuje się bardzo dobrze. Baliśmy się o nią bardzo. Jak się okazało niepotrzebnie. Dziękujemy bardzo z całego serca. Małgorzata Choroś.
Opinie o “Centrum Vethouse Przychodnia Weterynaryjna i Szpital dla Zwierząt”
sty
Dziękuję Panu dr Owczarkowi za zdiagnozowanie mojego jamnika. Pan Doktor był bardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnił zrozumiałym dla laika językiem. Nie spotkałam jeszcze lekarza tej specjalności, który z taką empatią podchodziłby do chorego psa i do jego zestresowanego właściciela.
Cały personel kliniki jest bardzo przyjazny i bardzo chętnie pomaga.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim i bardzo polecam klinikę.
Bożena
sie
Dziękujemy bardzo personelowi za okazałą empatię i profesjonalizm. Tosia, która trafiła z fatalnym stanem jamy ustnej, po wykonanym zabiegu sanacji i usunięciu niektórych ząbków czuje się bardzo dobrze. Baliśmy się o nią bardzo. Jak się okazało niepotrzebnie. Dziękujemy bardzo z całego serca. Małgorzata Choroś.