Od lat leczymy nasze stadko u Państwa Ciszewskich. Zawsze otrzymujemy mnóstwo empatii, wrażliwości i zainteresowania oraz profesjonalną opiekę.
9 kwi
Martyna
Obsługa
Placówka
Leczenie
Godna polecenia
Pani, która jest asystentka,która nie jest weterynarzem, zachowuje się jakby wszystko rozumy pozjadala. Poza tym jest aparycja odpycha, poziom empatii do zwierzaka również.
Opinie o “Przychodnia Weterynaryjna KOALA”
maj
Od lat leczymy nasze stadko u Państwa Ciszewskich. Zawsze otrzymujemy mnóstwo empatii, wrażliwości i zainteresowania oraz profesjonalną opiekę.
kwi
Pani, która jest asystentka,która nie jest weterynarzem, zachowuje się jakby wszystko rozumy pozjadala. Poza tym jest aparycja odpycha, poziom empatii do zwierzaka również.