BEAPHAR- Stop It 100ML - płyn zniechęcający dla psów

  • Spray edukacyjny dla psów, który pomoże wyeliminować złe nawyki i uniknąć niszczenia przedmiotów.
  • BEAPHAR- Stop It 100ML - płyn zniechęcający dla psów
Marka: BEAPHAR
Seria: 100ml
2,32 zł
26,90 zł
/ szt.

Beaphar Stop It to spray edukacyjny dla psów, który pomoże Ci wyeliminować złe nawyki i uniknąć zadrapań na meblach, drzwiach, zasłonach, dywanach, butach itp. Istnieje wiele powodów, dla których psy zachowują się w sposób niepożądany i ważne jest, aby zniwelować przyczynę złego zachowania.

Skład:
woda, glikol laurylowy PPG-1-PEG-9, perfumy (0,627%), glikol propylenowy, benzoesan denatonium, 5-bromo-5-nitro-1,3-dioksan. CITRONELLAL (nr CAS: 106-23-0), GERANIOL (nr CAS: 106-24-1), CITRONELLOL (nr CAS: 106-22-9), EUGENOL (nr CAS : 97-53-0).

 

 

Przeczytaj etykietę przed użyciem.  Spryskaj miejsca w odstępach 15-20 cm. Aplikuj i edukuj zwierzę, wydając mu polecenia, aż znikną złe nawyki. W razie potrzeby powtarzaj aplikację co 2 dni. Trzymać z dala od dzieci. yskaj miejsca w odstępach 15-20 cm.  Trzymać z dala od dzieci. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi przepisami.

 

 Nie stosować bezpośrednio na zwierzę, może powodować reakcję alergiczną skóry. Nie spryskuj żywności ani przyborów kuchennych.  Spray może plamić, zaleca się przetestować go w niewidocznym miejscu przed użyciem na innej powierzchni. Trzymać z dala od dzieci. Przeczytaj etykietę przed użyciem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką opakowanie lub etykietę produktu. W przypadku podrażnienia lub wysypki: zasięgnąć porady lekarza

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do BEAPHAR- Stop It 100ML - płyn zniechęcający dla psów

X
X
pixel