Szelki i smycze dla gryzoni

ilość znalezionych towarów: 1

Szelki dla królika – bezpieczeństwo na spacerze


Króliki to jedne z popularniejszych zwierzątek domowych. Zmienia się też podejście do nich – coraz częściej wyprowadzane są na przykład na spacery i ich życie nie ogranicza się tylko do klatki, czy wnętrza danego mieszkania. Do tego celu przydadzą się szelki dla królika. Wychodzenie z pupilem to zdrowa i przyjemna aktywność dla każdego, ale najważniejsze są zawsze kwestie bezpieczeństwa – smycz dla królika uchroni go przed zbytnim oddaleniem się od Ciebie i zadba o to, by zawsze był pod odpowiednim nadzorem.
Świat zewnętrzny z punktu widzenia niewielkiego gryzonia jest naprawdę bardzo duży, ale też bardzo ciekawy. Zwierzak chętnie będzie go eksplorował i zaglądał we wszystkie interesujące zakamarki. Szybko nauczy się też wychodzenia na spacery i będzie robił to z przyjemnością, o ile, oczywiście, takie wyjścia będą mu się dobrze kojarzyć. Dlatego musi czuć się przede wszystkim bezpiecznie, wiedzieć, że nad nim czuwasz i nie pozwolisz, by stała mu się krzywda. Z tego powodu tak bardzo jest istotny odpowiedni puszorek dla królika, a także odpowiednia smycz do kompletu, by w pełni kontrolować zwierzę.
Nie trzeba mieć psa, by wychodzić z nim na spacery. Królik lub, na przykład, szynszyla nadają się do tego równie dobrze. To zdrowa i przyjemna aktywność fizyczna, a także okazja do spędzenia czasu razem ze swoim futrzanym pupilem. Smycz dla gryzoni pozwoli Ci kontrolować trasę zwierzęcia i uchroni przed ucieczką lub zagubieniem się.

Smycze i szelki dla gryzoni – zapoznaj się z ofertą


Niegdyś mało kto myślał o wyprowadzaniu na spacer gryzoni, bo brakowało dla nich odpowiednich produktów – smycze i szelki kojarzyły się bardziej z akcesoriami dla psów niż jakichkolwiek innych zwierząt. Obecnie bez większych problemów kupisz wszystko, czego potrzebujesz, by wyprowadzić na spacer swojego gryzonia, a smycz do królika już praktycznie nikogo nie dziwi. Co znajdziesz w naszej ofercie?
Przede wszystkim produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły i myślą o bezpieczeństwie zwierząt podczas spacerów. Smycz dla królika Trixie jest miękka i dobrze leży w dłoni, nie pozwala jednak zwierzęciu oddalić się zbyt daleko, a mocny karabińczyk zadba o to, by zwierzę nie wyrwało się i nie wypięło z szelek.
Szelki dla królika Trixie są regulowane w obszarze brzuszka i klatki piersiowej, by móc dostosować je idealnie do rozmiarów zwierzęcia, a także wyściełane miękkim materiałem, by nie poranić delikatnego ciała. To sprawia, że możesz je dopasować do większości królików. Wykonane z trwałych materiałów – siatki i nylonu. posłużą przez dłuższy czas. Wyposażone są w dodatkowy pasek na zatrzask, który pozwala na dodatkowe i jeszcze precyzyjniejsze umocowanie ich na zwierzęciu, by na pewno się z nich nie wyrwało lub nie wyślizgnęło się z szelek przez przypadek.

Smycz do królika – jak ją wybrać?


Spacerowanie wspólnie z gryzoniem to doskonały pomysł, wymaga jednak poczynienia odpowiednich przygotowań. Potrzebne są przede wszystkim szelki i smycz dla królika, które pomogą mu nie zgubić się i nie wpaść w tarapaty, podczas zwiedzania okolicy. Bezpieczeństwo i komfort podczas spacerów to dwie najważniejsze rzeczy, dlatego wybór odpowiednich akcesoriów warto wcześniej starannie przemyśleć.
Najważniejsza jest jakość danych produktów, bo to ona odpowiada za to jak bardzo wytrzymałe będą smycze i szelki dla gryzoni. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest wybieranie produktów sprawdzonych, renomowanych marek, jak na przykład Trixie.
Szelki dla królika najlepiej spełnią swoją powinność wtedy, gdy królik nie da rady z nich uciec, dlatego liczy się też ich rozmiar. Nie może być za duży, bo wtedy zwierzę łatwo się z nich wyślizgnie, ale też za mały, bo zbyt małe szelki dla gryzoni będą im sprawiać ból. Rozmiar zwierzaka może zmieniać się wraz z biegiem czasu, dlatego warto wybrać produkty regulowane, które można dopasować do zmieniających się okoliczności. Dodatkowym udogodnieniem będzie miękka wyściółka, która uchroni przed otarciami.

Widoki:
      pixel