Adresówka dla psa

ilość znalezionych towarów: 10

Imię psa i jego znaczenie

Gdy w Twoim domu pojawia się pies, czyli nowy członek rodziny, pierwszą myślą, którą masz, jest jego imię. Nie jest to bowiem rzecz prosta i oczywista. Imiona Burek, Azor czy Lessie są oczywiście bardzo dobre i wystarczalne. Często jednak chcesz sięgnąć po coś nieoczywistego i niekonwencjonalnego. Imię dla psa to nie tylko hasło, na które Twój czworonożny przyjaciel będzie pojawiał się przy Twojej nodze. To także, a może i przede wszystkim, jego imię, z którym sam będzie się utożsamiał. Wybór imienia dla pupila nie należy zazwyczaj do najłatwiejszych. 

Jest ono istotne, ponieważ ma duży wpływ na zbudowanie więzi emocjonalnej pomiędzy Tobą a Twoim czworonożnym przyjacielem. Ponadto nadając swojemu psu indywidualne, oryginalne imię, nie spotkasz się z sytuacją, że po zawołaniu w parku „Reksio”, pojawi się przy Tobie kilka obcych zwierzaków. Posiadanie psa, niezależnie czy w mieszkaniu, czy domu z ogrodem, związane jest z dużą ilością spacerów. Podczas nauki chodzenia na smyczy, imię, którym będziesz przywoływał psa do porządku, pomoże Ci i Twojemu pupilowi przejść łatwiej przez ten proces behawioralny.

  Adresówka dla psa – by spacery były bezpieczne

  Wychodzenie na spacery z psem to bardzo przyjemny aspekt opieki. To okazja nie tylko do tego, by pies załatwił swoje potrzeby, ale też do zawiązania z nim więzi, zażywania swojej dawki ruchu i zabawy z psem. Ilość spacerów jest zależna niewątpliwie od rasy Twojego psa. Husky, beagle czy wyżły potrzebują bardzo dużo ruchu, co wynika z ich cech rasowych. Jednak każdy czworonożny przyjaciel człowieka potrzebuje codziennej dawki ruchu, która ma ogromny wpływ na jego zdrowie fizyczne i psychiczne. 

  Najważniejsze jest jednak zapewnienie psu bezpieczeństwa. Opcji jest wiele, jednakże podstawowym akcesorium dla Twojego psa powinna być adresówka. Ten mały „dodatek” pomógł niejednemu właścicielowi, którego zwierzak oddalił się od niego. Adresówka dla psa to rzecz nieodzowna. To w dużej mierze właśnie od niej zależy bezpieczeństwo psa w sytuacjach kryzysowych, czyli wtedy, gdy zostaniecie oddzieleni od siebie.

  Nie rezygnuj z niej nawet jeśli nigdy nie spuszczasz swojego psa ze smyczy. Pies zawsze może się wystraszyć i wyrwać, może wykorzystać otwarte drzwi i zniknąć z Twojej posesji lub poczuć zew przygody i zniknąć z ogrodu. Różne rzeczy się zdarzają, a identyfikator dla psa pozwoli Ci być na nie gotowy. Czasami ucieczka psa to kwestia sekund. Nawet najbardziej leniwy kanapowiec może poczuć zew natury, dopuścić do głosu swoje myśliwskie instynkty i zniknąć.

  Zapewnij sobie komfort psychiczny, a psu bezpieczeństwo. Jeśli się z jakiegokolwiek powodu zgubi, komuś, kto go znajdzie dużo łatwiej będzie go zidentyfikować i skontaktować się z Tobą. Tego typu zawieszka dla psa naprawdę może uratować psie życie. Na pewno też zaoszczędzisz czworonogowi i sobie mnóstwa stresu, związanego z tak nieprzyjemnym dla was obojga wydarzeniem.

  FBSdesc

  Identyfikator dla psa – na co zwrócić uwagę?

  Adresówki dla psów są najróżniejsze. I bardzo dobrze, bo ta różnorodność jest Twoim ogromnym sprzymierzeńcem. To właśnie dzięki niej dobierzesz taką adresówkę, by Twój pies był bezpieczny i dobrze oznakowany już z daleka. Jeśli nigdy wcześniej nie interesowałeś się tym tematem, sprawdź, na co możesz liczyć.

  Pamiętaj o tym, aby adresówka dla psa była czytelna, dobrze widoczna, nie przeszkadzała Twojemu psu podczas biegania i szukania nowych zakamarków. 

  W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze zawieszki. Adresówka dla psa z grawerem, z miejscem na wsunięcie zapisanej karteczki, z diodą, fosforyzująca w ciemności, wykonana z metalu, ze skóry lub z silikonu. Wszystko to pozwoli Ci dobrać taką adresówkę, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, a jednocześnie uczyni Twojego psa bezpieczniejszym, bo odpowiednio zabezpieczonym. Mocne i wytrzymałe identyfikatory pomogą Twojemu psu pozostać łatwym do odnalezienia. To dzięki nim zwierzak ma szansę błyskawicznie powrócić do domu i nie wylądować w schronisku na dłuższy czas.

  Pies może się zgubić. Są okresy, w których psy gubią się częściej niż w innych – na przykład pod wpływem strachu w okresie sylwestrowym, gdy zwierzę może zareagować paniczną ucieczką pod wpływem huku petard. Twoim obowiązkiem jest zabezpieczenie psa przed takimi sytuacjami. Jednak, gdy wszystko inne już zawiedzie – zawieszka dla psa z grawerem będzie dla niego nadzieją na szybki powrót do Ciebie.

  Adresówki dla psa – wybierz dobrze

  Kwestia bezpieczeństwa psa jest niezwykle ważna. Rolą kochającego właściciela jest zapewnienie jej psu. Oznaką tego, jak poważnie dbasz o jego bezpieczeństwo, będzie identyfikator dla psa. Metalowy, skórzany lub silikonowy – materiał jest tylko nośnikiem informacji, które uczynią Twojego psa bezpieczniejszym, bo dużo łatwiejszym do zidentyfikowania. Taka adresówka jest biletem Twojego psa, który zabierze go prosto do domu. Jak wybrać taką adresówkę?

  Wybierz adresówkę, która będzie widoczna na pierwszy rzut oka. Tak, by od razu była dostrzegana przy obroży. Dzięki temu ludzie z daleka zauważą, że pies ją ma i wcale nie został wyrzucony, po prostu się zgubił. W tym celu możesz zdecydować się również na adresówkę wyposażoną w diody lub świecącą w ciemnościach. Dopilnuj też, by adresówka mocno trzymała się obroży. To ważne zwłaszcza przy bardzo aktywnym i energicznym psie – w innym wypadku może ją zgubić.

  Adresówka musi też być dobrym nośnikiem informacji. Informacje, które tam umieścisz, nie mogą ulec zniszczeniu, bo w przeciwnym razie adresówka nie spełni swojej roli. Idealna będzie zawieszka z grawerem dla psa, choć adresówka, która ma po prostu dobrze zabezpieczone miejsce, do którego wsuniesz karteczkę z danymi, też spełni swoją funkcję właściwie. Najważniejsze jest w końcu bezpieczeństwo Twojego psa i jego łatwa identyfikacja w sytuacjach kryzysowych i podbramkowych.

  Prosty identyfikator – dla psa bezpieczeństwo

  Postaraj się poświęcić chwilę, aby wybrać najwłaściwszy produkt. Dzięki niej zagwarantujesz sobie, a przede wszystkim swojemu psu, bezpieczne i spokojne spacery. Nawet jeśli doszłoby do ucieczki Twojego zwierzaka, to dzięki zakupionej adresówce, osoba, która go odnajdzie, ma ułatwione zadanie podczas kontaktu z Tobą. Niejeden pies dzięki tak prostej, wydawałoby się ozdobie, mógł bezpiecznie wrócić do swojego domu. Identyfikator pomoże Ci zaoszczędzić wiele stresu i nerwów, podczas potencjalnego zaginięcia Twojego psa. 

  Artykuły z naszego bloga

  Zaginięcie psa – adresówka dla psa musi znaleźć się na obroży? Co jeszcze? Zaginięcie psa – adresówka dla psa musi znaleźć się na obroży? Co jeszcze?
  Ogłoszenie o zaginięciu psa – jak i kiedy je napisać? Ogłoszenie o zaginięciu psa – jak i kiedy je napisać?
  Harry Potter – imiona dla Twojego psa. Zainspiruj się! Harry Potter – imiona dla Twojego psa. Zainspiruj się!
  pixel