Pęsety na pchły i kleszcze dla psów

ilość znalezionych towarów: 3

Pęseta na kleszcze dla psa – pozbądź się problemu

Powszechnie wiadomo, że inwazji kleszczy najlepiej jest się wystrzegać, zamiast później walczyć z tymi insektami wbitymi w psie ciało.

Sam moment wbicia jest już niebezpieczny, bo kleszcze są przecież nie tylko nieprzyjemne, są też nośnikami wielu chorób. Jeśli jednak już się jakiś trafi, należy go umiejętnie wyjąć. Przyda się do tego pęseta dla psa. Odpowiednie wyjęcie kleszcza jest kluczowe dla zdrowia i bezpieczeństwa psa. Nie należy go niczym smarować, przypalać albo wykręcać – w ten sposób traktowany kleszcz jeszcze przed wyjęciem może zwymiotować i w ten sposób dostarczyć do psiego organizmu kolejnych zanieczyszczeń. W dodatku bardzo łatwo o uszkodzenie i można wyrwać odwłok, a głowa lub jej fragmenty nadal mogą tkwić w psie. Pęseta na kleszcze dla psa jest w stanie temu zapobiec. Jeśli nie udało się zapobiec, zadziałaj szybko i skuteczne. Kleszcze są przyczyną wielu groźnych dla psa chorób, których leczenie może być bardzo długie, uciążliwe i drogie. Pozbywaj się kleszczy w całości zaraz, gdy je zauważysz w ciele Twojego psa, to pomoże ci zadbać o jego bezpieczeństwo.

Pęseta na kleszcze – grunt to bezpieczeństwo

Spraye, krople i inne preparaty przeciwko kleszczom faktycznie są skuteczne, ale i one mają określony czas działania, który może okazać się nawet krótszy niż ten zakładany. Może się zdarzyć, że nawet najlepiej zabezpieczony pies złapie kleszcza. Technik wyciągania kleszczy jest wiele, najlepiej jednak i najbardziej precyzyjnie zrobi to pęseta przeciw kleszczom dla psa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne pęsety, szczypce i kleszczołapki. Wszystkie one mają na celu pomóc Ci pozbyć się kleszcza szybko, skutecznie, w całości i bardzo higienicznie – dzięki odpowiednim narzędziom w ogóle nie będziesz musiał dotykać kleszcza. Wyciąganie kleszczy u psa to zadanie bardzo odpowiedzialne – od jednego ruchu zależy, czy insekt wyjdzie w całości, czy jakaś jego część utkwi w ciele psa i będzie potencjalnie chorobotwórczym źródłem. Dlatego warto sięgnąć po wysokiej jakości narzędzia, które pomogą w tym zadaniu.

Szczypce do wyciągania kleszczy – wybierz te najlepsze dla siebie

Odpowiednie szczypce do wyciągania kleszczy są bardzo ważne, dlatego ich dobór to też kwestia, nad którą warto się pochylić. Czym kierować się przy ich zakupie? Przede wszystkim ich jakością. Wybieraj pęsety wysokiej jakości, dzięki czemu po prostu posłużą Ci dłużej. Kieruj się też ich skutecznością – o ich działaniu przekonasz się, gdy przeczytasz opinie na temat konkretnego produktu, które są łatwo dostępne w Internecie. W ten sposób wybierzesz najlepsze narzędzie dla siebie. Nie zapomnij też o swojej własnej wygodzie, musi Ci być wygodnie trzymać je w ręku i nimi operować. Tylko wtedy będziesz działać skutecznie i dla dobra Twojego psa.

    pixel