Artykuły sportowe dla psa

ilość znalezionych towarów: 15

Pas do biegania z psem – bo sport to zdrowie!


Aktywne spędzanie czasu jest zajęciem pożytecznym i bardzo przyjemnym. Dodatkowa przyjemność pojawia się, jeśli możesz spędzać ten czas razem ze swoim pupilem. Jeśli masz psa i lubisz biegać, wcale nie musisz tego robić samotnie. Tak samo na wyprawy rowerowe możesz zabierać ze sobą swojego czworonoga. Oczywiście, dopasuj rodzaj treningu do jego możliwości i nie przeforsuj swojego zwierzaka. Jednak przy odpowiednim podejściu i właściwych akcesoriach dla was obojga będzie to czysta przyjemność. Jeśli chcesz uprawiać jogging ze swoim czworonogiem, przyda Ci się pas do biegania z psem.

Uprawianie sportu razem z psem może być bardzo przyjemne dla obu stron, jednak zwykła smycz nie zda tutaj egzaminu, konieczna będzie specjalna smycz do biegania z psem, która zadba o bezpieczeństwo tak Twoje, jak i Twojego czworonoga. W ten sposób łatwiej będzie Ci kontrolować ruchy Twojego zwierzaka. Podobnie, jeśli chcesz zabierać psa na wycieczki rowerowe, wtedy przyda Ci się przyczepka do roweru dla psa. W niej będzie on bezpieczny, a Ty będziesz mógł go przewozić w sposób, który nie zagrozi ani Tobie, ani innym uczestnikom ruchu drogowego.
Spędzaj czas aktywnie razem z Twoim psem. Jeśli Twój czworonóg jest pełen energii i radości życia, sprawisz mu mnóstwo frajdy, gdy będziesz biegać razem z nim lub zabierać go na długie rowerowe eskapady. Pas biodrowy do biegania z psem może znacząco podnieść komfort waszych codziennych wypraw i sprawić, że pies będzie ich z niecierpliwością wyczekiwał.

Akcesoria do uprawiania sportu z psem – poznaj naszą ofertę!


Uprawianie sportu z psem to przyjemny i pożyteczny sposób spędzania wolnego czasu. Jeśli masz to w planach, przygotuj się do tego tak, byście mogli wspólnie biegać lub jeździć na rowerze w sposób, który nie zagraża niczyjemu bezpieczeństwu – zarówno Twojemu, jak i Twojego psa, czy wszystkich postronnych osób, które spotkacie na swojej drodze. Dobre pasy do biegania z psem sprawdzą się do tego doskonale.
Do wyboru masz pasy i smycze, które dopasują się do potrzeb Twoich i Twojego psa. W ten sposób znacząco zwiększą wasz komfort. Nie będą się zaciskać i sprawiać psu bólu, ewentualne nagłe szarpnięcie też nie będzie dla Ciebie niebezpieczne. Dostępne są też modele pasów z miejscem na bidon, by maksymalnie ułatwić Ci trening.
Przyczepka dla psa do roweru z kolei pozwoli Ci na zabieranie psa nawet na bardzo długie wyprawy rowerowe. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych wielkościach, byś mógł dopasować jej wielkość tak do roweru, jak i do rozmiaru Twojego psa. W ten sposób osiągniesz największy komfort i sprawi, że Twoja podróż będzie niezakłócona, a pies w jej czasie będzie się czuł bardzo dobrze.

Przyczepka dla psa, smycz do biegania – jak je wybrać?


Sport to zdrowie! A sport uprawiany w towarzystwie ukochanego czworonoga to dodatkowe pokłady przyjemności. Jednak do tego zadania warto się najpierw dobrze przygotować. Jak dobrać akcesoria do uprawiania sportu?
Jeśli chcesz biegać z psem, smycz i pas dobierz tak, by nie sprawiały bólu Twojemu czworonogowi i nie ograniczały Twoich ruchów. Smycz trzymana w dłoni nie zda swojego egzaminu podczas biegu i sprawi, że Twoje bezpieczeństwo i mobilność będą zagrożone. A co w sytuacji, gdy potrzebna Ci przyczepka dla psa?
Jeśli planujesz wypady rowerowe w towarzystwie Twojego pupila, ten element wyposażenia może Ci się bardzo przydać. Przyczepka rowerowa dla psa przede wszystkim musi być dostosowana do jego wielkości, by pies czuł się w niej komfortowo. Zwracaj też uwagę na zabezpieczenia i rodzaj zapięcia tak, by doskonale pasowała do roweru i przypadkiem nie odpięła się podczas jazdy.
Stawiaj na produkty renomowanych i sprawdzonych marek. W końcu chodzi o bezpieczeństwo Twoje i Twojego ukochanego czworonoga, a to najważniejsza kwestia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zasięgnij opinii innych doświadczonych biegaczy, którzy z pewnością pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt do uprawiania sportu ze zwierzakiem.

    pixel