Przysmaki i kolby dla ptaków

ilość znalezionych towarów: 27

Kolba dla ptaków – by ptak był zdrowy i szczęśliwy

Odpowiedni wybór karmy dla ptaków ma kluczowe znaczenie dla ich szczęścia i zdrowia. Dzięki niej nie chodzą głodne i mogą zdrowo się rozwijać. Równie ważne znaczenie dla ich zdrowia i szczęścia mają rozmaite smakołyki i kolby dla papug czy innych ptaków. Są źródłem cennych witamin i stanowią doskonałe uzupełnienie ptasiej diety.

To naprawdę bardzo ważne. Brak odpowiednich witamin w ptasim organizmie może spowodować wiele szkód. Doprowadzić do chorób, a nawet śmierci. Ptasie organizmy są bardzo delikatne i złożone. Brak nawet jednego elementu w ptasiej diecie może mieć naprawdę opłakane skutki.

Kolba dla ptaków może temu wszystkiemu zapobiec. Podawaj ją Twoim ptakom, a będą zdrowe, wesołe i zadowolone z życia. Będą cieszyć Cię swoim towarzystwem i pięknym śpiewem przez naprawdę długi czas.

Przysmaki dla papug i nie tylko – rozpieść swojego pupila

Przysmaki dla ptaków występują w wielu smakach i wariantach. Najpopularniejsze są oczywiście kolby. One, poza walorami smakowymi i odżywczymi, mają bardzo interesującą dla ptaków formę. Dzięki temu mogą stanowić formę zabawy i aktywności dla Twoich ptaków.

Suplementować możesz najróżniejsze składniki odżywcze i witaminy. Dostępne przekąski i smakersy dostosowane są do najróżniejszych potrzeb najróżniejszych ptaków. Znajdziesz coś odpowiedniego dla dużych papug, papużek falistych, nimf, kanarków, czy smakołyki w bardziej ogólnej formie – dla ptaków egzotycznych lub też ptaków zimujących. Karmy w formie mieszanek lub pojedynczych rodzajów ziaren.

Różne smaki odpowiadają nie tylko za różne doznania smakowe Twoich ptaków. Smak zależy przecież przede wszystkim od składników. A wszystkie one są w stanie dostarczyć ptakom bardzo rozmaitych składników odżywczych. Dzięki temu są doskonałym uzupełnieniem ptasiej diety.

Przysmaki dla ptaków – jak wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jakie przysmaki wybrać dla Twoich ptaków to stoisz przed bardzo trudnym wyborem. Nie jest to jednak wybór niemożliwy do podjęcia, nie martw się. Przede wszystkim dopasuj smakołyk do gatunku ptaka, którego chcesz tak uszczęśliwić. Niewielkie papużki faliste nie poradzą sobie ze smakołykami dla dużych papug, a i duże papugi nie będą zadowolone z przysmaków dostosowanych do małych dzióbków.

Proso dla ptaków czy mieszanka ziaren i owoców? Wszystko zależy od diety Twojego ptaka i tego, co chcesz mu suplementować w codziennej diecie. Jeśli nie masz pewności, który wybór będzie najlepszy – skontaktuj się z lekarzem weterynarii lub z doświadczonym hodowcą. Dobrym pomysłem jest też sprawdzenie opinii w Internecie.

    pixel