Karma dla dorosłego psa

ilość znalezionych towarów: 1810

Karma dla psa dorosłego – zadbaj o odpowiednią dietę na każdym etapie życia


Pies na każdym etapie swojego rozwoju potrzebuje dobrej, dopasowanej do niego diety. To bardzo ważna część profilaktyki zdrowotnej i jeden z filarów psiego szczęścia. Karma dla dorosłego psa ma za zadanie pokrywać całodzienne zapotrzebowanie psa na składniki odżywcze.
Potrzeby każdego psa to kwestia bardzo indywidualna. Psy pracujące, zdrowe, cierpiące na różne schorzenia, duże i małe mają zupełnie inne potrzeby jedzeniowe. Na szczęście je wszystkie możesz zaspokoić.

Karma dla dorosłego psa – wszystko, czego potrzebujesz


Żywienie psa to bardzo rozległy temat. Na szczęście w naszym sklepie masz ogromny wybór karm, właściwie na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu możesz odżywiać psa w najlepszy możliwy sposób.
Dostępna u nas karma dla psa dorosłego jest w stanie pokryć zapotrzebowanie na składniki odżywcze właściwie u każdego psa. U nas kupisz odpowiednią karmę niezależnie od jego wielkości, czy rasy.
Karmy występują w wersji suchej i mokrej. Olbrzymi wybór smaków zaspokoi apetyt i potrzeby nawet najbardziej wymagającego psa.

Karma dla dorosłego psa – wybierz tę najlepszą


Z biegiem czasu karma dla szczeniaka przestaje wystarczać i zaczyna być potrzebna karma dla psa dorosłego. Od kiedy mu ją podawać? Są różne teorie na ten temat, jedna z popularniejszych mówi, że pies przestaje być szczeniakiem, gdy przestaje rosnąć, inne, że to zależy od rozwoju emocjonalnego psa. Jeśli nie wiesz, kiedy zrobić przejście, spytaj o radę lekarza weterynarii.
Wybierz taką karmę, by Twój pies nie tylko chętnie ją jadł, ale także by zaspokajała jego potrzeby żywieniowe. Możesz wybierać wśród karm suchych i mokrych lub podawać mu je łącznie, pamiętaj jednak o tym, by dobrać ich ilość do wagi psa oraz jego zapotrzebowania kalorycznego.
Zawsze w pierwszej kolejności patrz na skład danych karm i nie sugeruj się ceną – to kryterium faktycznie jest ważne, ale najważniejsze jest jednak zdrowie Twojego czworonoga.

pixel