Adresówka dla kota

ilość znalezionych towarów: 9

Adresówka dla kota – bo bezpieczeństwo kota jest ważne

Koty wychodzące to wciąż częsty widok. Na takiego kota często decydują się ludzie, którzy mieszkają w okolicy, która ma do tego warunki – mieszkają na uboczu, na wsi, w cichej i spokojnej okolicy z ruchem samochodowym zredukowanym do minimum. Coraz częściej też koty są wyprowadzane na spacer na smyczy. Jeśli należysz do którejś z tych grup, wiesz jak ważne jest bezpieczeństwo kota podczas takich wypraw. Dlatego przydatna będzie adresówka dla kota.

Nie rezygnuj z niej nawet jeśli wyprowadzasz swojego kota na spacer wyłącznie na smyczy – zdarzają się różne sytuacje, wystraszony kot może Ci się wyrwać i uciec. Łatwiej go znajdziesz, jeśli będzie miał adresówkę. Zawieszka dla kota jest też bardzo ważna, gdy wypuszczasz kota samego – jeśli kot zapuści się zbyt daleko i nie będzie wiedział jak wrócić, osoba, która go znajdzie będzie wiedziała do kogo się zgłosić. Przyda się też kotom niewychodzącym – czasami wystarczy chwila, by kot skorzystał z otwartych drzwi i zakosztował wolności.

Dzięki adresówce zapewnisz swojemu kotu bezpieczeństwo. Nawet jeśli się zgubi, szybko go odnajdziesz. Spacery będą bezpieczniejsze, a przez to przyjemniejsze. Będziesz się też dużo mniej denerwować, jeśli dojdzie do ucieczki kota niewychodzącego – będzie dużo łatwiejszy do zidentyfikowania przez przypadkowe osoby.

Zawieszka dla kota z grawerem – by kot się nie zgubił

Zawieszka dla kota z grawerem to jeden z gwarantów bezpieczeństwa Twojego kota. To dzięki niej, nawet jeśli Twojego kota spotka przykra przygoda i po prostu się zgubi, będzie łatwiej go znaleźć. To da jasny sygnał innym, że kot ma właściciela i chętnie by do niego wrócił. Dlatego identyfikator dla kota może dosłownie uratować kocie życie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz identyfikatory małe i duże. Metalowe, skórzane i silikonowe. Fosforyzujące w ciemności i wyposażone w świecące diody. Dobierz taką, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. Zadbaj o to, by Twój pupil był dobrze widoczny.

Bezpieczeństwo Twojego kota jest rzeczą najważniejszą. Dobry identyfikator przy obroży pomoże go znaleźć i zidentyfikować, gdy kot się od Ciebie oddali lub ucieknie z domu. Identyfikator zadba o jego widoczność i rozpoznawalność.

Adresówki dla kotów – niezbędne dla kotów domowych

Dostępne na rynku adresówki dla kotów są najróżniejsze. Na szczęście dobór tej odpowiedniej dla Twojego kota wcale nie musi być trudny. Wystarczy, że będziesz kierować się dobrem Twojego kota i kwestią jego bezpieczeństwa. Ono jest przecież najważniejsze. Nawet jeśli Twój kot jest niewychodzący – przyda mu się porządna adresówka dobrej jakości.

Wybierz taką adresówkę, która będzie dobrze przymocowana do obroży. Nie może być zbyt delikatna, bo wtedy może odpaść. Wybierz też taką, na które zmieszczą się wszystkie informacje i nie ulegną one zniszczeniu, na przykład pod wpływem wilgoci. Istnieją też adresówki, które mają świecące diody lub fosforyzują w ciemnościach – sięgnij po nie, jeśli chcesz, by Twój kot zawsze był widoczny. Dbaj też zawsze o aktualne dane, które będą umieszczone na identyfikatorze – tylko wtedy adresówka spełni swoją rolę tak, jak powinna.

Nie kieruj się ceną, jako jedynym kryterium. Takie adresówki wcale nie należą do najdroższych. W naszym sklepie kupisz je już za kilka złotych. Bezpieczeństwo Twojego kota nie zależy od zawartości Twojego portfela i jest w zasięgu każdego. Sprawdź za to opinie w Internecie – one powiedzą Ci wiele na temat wytrzymałości identyfikatorów i tego, jak sprawują się one w praktyce.

    pixel