Artykuły na spacer z kotem

ilość znalezionych towarów: 87

Z kotem na spacer? Czemu nie!


To nieprawda, że tylko psy zasługują na spacery, koty też je bardzo lubią. Kot wychodzący jest dużo mniej narażony na niebezpieczeństwa, jeśli dom opuszcza tylko na smyczy i odpowiednio zabezpieczony.
Żeby w pełni cieszyć się spacerem z kotem, warto zadbać przede wszystkim o jego bezpieczeństwo – tak, by zwierzę nie uciekło, nie wyślizgnęło się z obroży i zawsze pozostawało na smyczy.
Odpowiednie akcesoria sprawią, że spacer z kotem będzie przyjemny dla was obojga: Ty nie będziesz musiał się martwić o kocie bezpieczeństwo, a Twój pupil będzie mógł bez problemów poznawać otaczający go świat.

Artykuły na spacer z kotem – co Ci się przyda?


Jeśli chcesz iść z kotem na spacer, warto się najpierw do tego przygotować i nie puszczać kota wolno – to nie jest pies, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie posłucha, gdy go zawołasz i wpadnie w tarapaty.
U nas znajdziesz wszystko, by spacer był przyjemny i bezpieczny – od obroży z mocnym zapięciem, którego kot nie da rady przez przypadek otworzyć, przez adresówki i lokalizatory, pomocne, gdyby zwierzak się zgubił, po smycze, na których będzie wygodnie eksplorował otoczenie.
W naszej ofercie są też sakiewki na pokarm, by łatwiej nagradzać kota za grzeczne zachowanie na spacerze, a także produkty odblaskowe, by nie musieć rezygnować ze spacerów po zmroku i nadal być podczas nich bezpiecznym.

Spacer z kotem – grunt to przygotowanie


Spacery to zdrowie, a te w towarzystwie pupila to też duża przyjemność, jednak warto się do nich najpierw przygotować. Jakie artykuły na spacer z kotem wybrać? Co jest ważne?
Przede wszystkim jakość produktów, bo to od nich zależy bezpieczeństwo. Smycze i obroże mają za zadanie uniemożliwić zwierzęciu ucieczkę, dlatego ich zapięcie musi być pewne i sprawdzone, by kot nie mógł się wyrwać lub samodzielnie rozpiąć obroży przez przypadek.
Przydatna będzie też adresówka z możliwością wpisania wszystkich danych kontaktowych. Tu też liczy się jej trwałość, a także wodoodporność, by deszcz i wilgoć nie zmyły kontaktu do Ciebie i pozostawały widoczne.

pixel