Neutralizatory zapachów

ilość znalezionych towarów: 20

Neutralizator zapachu psa – dla lepszej atmosfery

Niektórzy sądzą, że obecność psa w domu bardzo negatywnie wpływa na zapach, który panuje we wnętrzach. Faktycznie, pies ma swój specyficzny zapach, choć w przypadku zwierzaka zdrowego i czystego nie jest on zbyt intensywny. Nadal jednak może zostawiać ślad w domu. Dlatego tak dobrym pomysłem jest neutralizator zapachu psa, który zadba o to, by powietrze w domu było czyste.

Wiatr, deszcz, słońce – właściwie wszystkie warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz mogą wpłynąć na zapach, który wydziela Twój pies. Zdarza się też, że podczas spaceru zwierzę wytarza się w nieczystościach i jeśli nie zauważysz tego w porę, rozniesie je po domu. Nieprzyjemną woń może też spotęgować niewłaściwa dieta, wtedy wystarczy ją zmienić. Na zapach mogą mieć wpływ także problemy zdrowotne, które należy zwalczyć. To wszystko może przecież potrwać dłuższy czas. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie jesteś skazany na brzydki zapach w domu – pomoże Ci właśnie neutralizator zapachów psa.

Dzięki niemu zadbasz o komfort swój i wszystkich, którzy przyjdą do Twojego domu. Brzydki bądź intensywny zapach psa nie będzie problematyczny i zawstydzający, a Twój dom już od progu będzie miejscem czystym i zadbanym. Tobie też będzie przyjemniej w nim przebywać i unikniesz przykrych komentarzy na temat Twojego psa, co też wpłynie na Twój nastrój i atmosferę Twojego domu.

W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które można stosować na ciało pupila, a także takie, które absolutnie nie mogą mieć z nim kontaktu. Oferujemy preparaty przeznaczone do używania na zabrudzenia wydzielające nieprzyjemną woń. Dostępne są też neutralizatory zapachów, które możesz stosować w miejscach, gdzie zwierzę stale przebywa, na przykład na legowisku.

  Pochłaniacz zapachów psa – jakie znajdziesz w naszej ofercie?

  Wcale nie jesteś skazany na brzydki zapach w Twoim domu, bo on wcale nie idzie w parze ze zwierzakami. Choć, faktycznie, czasami w Twoim domu może bardziej intensywnie roznosić się woń zwierząt, na przykład wtedy, gdy Twój szczeniak dopiero uczy się czystości lub Twojemu psu zdarzy się wypadek, dlatego tak przydatny jest neutralizator psich zapachów.

  W naszym sklepie kupisz produkty, które nadają się do neutralizacji zapachów na każdej powierzchni – zarówno w samochodzie, jak i na meblach, czy podłodze. Nie zniszczysz w ten sposób czyszczonej powierzchni, a skutecznie pozbędziesz się brzydkich zapachów i wszelkich śladów po nieczystościach, na przykład podczas podróży samochodem.

  U nas znajdziesz także neutralizator zapachów dla psa, który możesz wykorzystać bezpośrednio na skórze i psiej sierści. W ten sposób zneutralizujesz brzydki zapach, który przecież przeszkadza nie tylko Tobie, ale drażni też wrażliwy psi nos. Jeśli brzydki zapach jest wynikiem choroby, neutralizator go zamaskuje, by nie był on zbyt uciążliwy dla otoczenia. Nie zastąpi to jednak wizyty u lekarza weterynarii.

  W asortymencie znajdziesz między innymi preparaty w wygodnej formie sprayu. Dzięki butelce ze spryskiwaczem zastosowanie produktu będzie bezproblemowe i przebiegnie błyskawicznie. Dostępne są neutralizatory zapachów w butelkach o różnej pojemności. Jeśli produkt ma być używany tylko od czasu do czasu, wystarczy Ci preparat o pojemności 100 ml. To też dobre rozwiązanie na podróż, a może się okazać przydatne, jeśli wybierasz się z młodym psem na dłuższą przejażdżkę. Neutralizator zapachów nie zajmie wiele miejsca, a będziesz mieć go w samochodzie zawsze pod ręką. Oferujemy również produkty o dużej pojemności – nawet 1000 lub 5000 ml. Są one idealne dla osób, które rozpoczynają z psem naukę czystości. Tak duża pojemność będzie też odpowiednia dla hodowców.

  Neutralizator zapachu zwierząt – jak go wybrać?

  Brzydkie zapachy mogą zaatakować Twój dom znienacka. Pies może zapaść na choroby, które sprawiają, że zaczyna intensywniej i ostrzej pachnieć. Jeśli jest mały lub chory, to mogą mu się też zdarzać wpadki z czystością, co nie pozostanie bez wpływu na zapach w domu. Wtedy przyda Ci się dobry neutralizator zapachu zwierząt.

  Dobierz go tak, by odpowiadał Twoim potrzebom i nie niszczył powierzchni, na których go używasz. Jeśli chcesz stosować taki pochłaniacz zapachu psa bezpośrednio na skórę i sierść Twojego czworonoga, dopilnuj, by był to produkt dla niego bezpieczny i taki, który go w żadnym wypadku nie uczula.

  Zawsze możesz też spytać o radę Twojego lekarza weterynarii, pamiętaj, że często brzydki zapach skóry Twojego psa to objaw groźniejszej dolegliwości, więc konsultacja z lekarzem weterynarii nigdy nie zaszkodzi. Warto znać też opinie na temat danych neutralizatorów, które pochodzą od innych opiekunów zwierząt. Pomogą Ci zorientować się w działaniu danych produktów i podjęciu najlepszej decyzji, zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego psa.

  Neutralizatory zapachu z naszej oferty działają przede wszystkim skutecznie. Dzięki nim rozwiążesz problem z wonią moczu zostawianego przez szczenię w nieodpowiednich miejscach na początku nauki czystości. Rozwiążą też problem z nieprzyjemnie pachnącymi miejscami, które pies znaczy. Zdarza mu się załatwić na piękny dywan? Neutralizator zapachów pozwoli Ci szybko pozbyć się uciążliwej woni.

  Ciesz się ładnym zapachem w domu dzięki neutralizatorom

  Wiemy, że początkowo nauka psa czystości może być skomplikowana. Nie zawsze trening przynosi błyskawiczne efekty. To może z kolei powodować nieprzyjemny zapach w domu, a także niepotrzebnie Cię stresować. Nie musisz się tym dłużej przejmować – wystarczy, że wykorzystasz jeden z neutralizatorów dostępnych w naszym asortymencie. Przy pomocy produktu usuniesz woń z dywanu, kanapy czy miejsca na płytkach.

  Zdarza się, że podczas nauki korzystania z mat zwierzę załatwi się obok, a na dodatek wejdzie w mocz. Później na łapkach rozniesie go po całym domu. W takim przypadku trzeba oczyścić nie tylko zabrudzone miejsca, lecz także łapki Twojego czworonożnego przyjaciela. Zrobisz to przy pomocy preparatu, który może być bez obaw stosowany bezpośrednio na sierść zwierzęcia.

  W naszym asortymencie znajdziesz neutralizatory zapachu, które działają jednocześnie jako odplamiacz. Taki produkt możesz wykorzystać w walce z nieprzyjemną wonią nie tylko moczu, lecz także wymiocin czy kału. Produkty niwelujące zapach i odplamiające działają silnie, dlatego trzeba stosować je w dobrze wentylowanych pomieszczeniach oraz pamiętać o umyciu rąk po użyciu.

  Sprawdź, jakie neutralizatory zapachu dla Ciebie przygotowaliśmy i zdecyduj się na produkt, dzięki któremu zapomnisz o niemiłej woni w mieszkaniu.

  "

  Artykuły z naszego bloga

  Spa dla psa w domowym zaciszu. Zorganizuj je sam! Spa dla psa w domowym zaciszu. Zorganizuj je sam!
  Jak nauczyć psa czystości? 3 kroki do sukcesu! Jak nauczyć psa czystości? 3 kroki do sukcesu!
  Jak nauczyć szczeniaka sikać na matę? Behawiorysta podpowiada Jak nauczyć szczeniaka sikać na matę? Behawiorysta podpowiada
  pixel