Karma dla psa Royal Canin

ilość znalezionych towarów: 597

Royal Canin – karma dla psa dopasowana do jego potrzeb

Współcześnie na żywienie psów i kotów patrzy się zupełnie inaczej niż kilkanaście lat temu. Resztki ze stołu nie są już podstawą diety zwierząt – świadomi właściciele chcą dawać swoim czworonogom to, co dla nich najlepsze, dlatego sięgają po wysokiej jakości karmy dla psów. Zbilansowany posiłek, dobrany do potrzeb Twojego pupila to nie tylko gwarancja jego fizycznego zdrowia, ale także psychicznej równowagi. Właśnie takie są produkty Royal Canin.

Karma dla psa powinna być lekkostrawna i nie powodować dolegliwości żołądkowo – jelitowych u czworonoga, dlatego wybierając odpowiedni produkt, warto patrzeć na skład. Pełnowartościowe karmy Royal Canin są bogate w wysokiej jakości białka L.I.P., które charakteryzują się bardzo wysoką strawnością. Po spożyciu odpowiednio dobranej karmy, pies będzie najedzony, radosny i chętny na zabawę.

Karmy Royal Canin odpowiadają na indywidualne potrzeby Twojego pupila. Zawierają wysokiej jakościskładniki, dopasowane do wieku, charakteru i stanu zdrowia zwierzęcia. Dbają również o stan jamy ustnej – jeśli Twój pies ma duży problem z kamieniem nazębnym, możesz sięgnąć po specjalną mieszankę, która pomoże zredukować twardy nalot.

Dlaczego warto poznać markę Royal Canin? Karma dla psa to podstawa diety Twojego czworonożnego przyjaciela, dlatego jeśli zależy Ci na tym, by jadł na co dzień zbilansowane posiłki, pełne witamin i minerałów, postaw na wyselekcjonowane składniki. Wszystkie karmy dla psów są efektem pracy ekspertów w żywieniu czworonogów. Napełniając psią miskę produktami Royal Canin masz pewność, że Twój pies otrzyma wszystko, co niezbędne dla jego organizmu.

Zadbaj o swojego pupila z Royal Canin! Karma dla psa, którą podasz przyjacielowi będzie nie tylko zdrowa, ale także smaczna. To dobra wiadomość zwłaszcza dla właścicieli zwierząt z zaburzeniami apetytu. Wiele psich niejadków pokochało karmy Royal Canin, dzięki czemu szybko odzyskały energię, radość i wróciły do pełni sił.

Jeśli więc szukasz karmy dla psów, która spełni smakowe wymagania Twojego czworonoga, a dodatkowo zawiera składniki niezbędne w codziennej psiej diecie, podaj mu posiłek marki Royal Canin – specjalisty w żywieniu psów i kotów.

Karmy Royal Canin – jak wybrać odpowiednią?

Twój pies bez wątpienia zasługuje na to, co najlepsze. Karmy dla psów Royal Canin to wiele rodzajów zbilansowanych posiłków, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Twojego pupila.

Jakie czynniki należy brać pod uwagę przy wybieraniu karmy dla psów? Przede wszystkim zwróć uwagę na wiek swojego psa. Royal Canin tworzy produkty dla różnych grup wiekowych – szczeniąt, dorosłych zwierząt oraz psów dojrzałych. To bardzo ważne, ponieważ młode, pełne energii i bardzo aktywne szczenię ma zupełnie inne potrzeby żywieniowe, niż dziesięcioletni pies, którego jedyny ruch ogranicza się do krótkiego spaceru dookoła bloku.

Karmy dla psów Royal Canin to nie tylko wyselekcjonowane składniki, dobrane do wieku zwierząt – różnią się także konsystencją i wielkością krokietów. Szczeniętom i dojrzałym psom, u których mogą występować problemy z gryzieniem twardych kęsów, podaje się często karmę w postaci musu. Z kolei dla zdrowego, dorosłego pupila rasy olbrzymiej warto wybrać karmę o dużych krokietach, których rozgryzanie zredukuje kamień nazębny i pomoże zadbać o higienę jamy ustnej.

Royal Canin troszczy się także o świeżo upieczone psie mamy! W ofercie znajdziesz zdrowe posiłki, dopasowane do potrzeb suk w ciąży i okresie laktacji. Co ciekawe, to jednocześnie karmy dla psów do 2. miesiąca życia, więc możesz kupić jedną karmę dla suki i jej nowonarodzonych szczeniąt. Zawiera wysokoodżywcze składniki, niezbędne suczkom w okresie połogu, a dodatkowo witaminy i minerały z karmy przenikają do mleka i są dostarczane szczeniętom.

Z Royal Canin zadbasz także o chorego pupila. Jeśli Twój pies ma wrażliwy układ pokarmowy lub dokuczają mu dolegliwości ze strony jamy ustnej, sięgnij po specjalnie opracowaną karmę weterynaryjną. Zawiera składniki, które nie podrażniają przewodu pokarmowego i ułatwiają trawienie. Także pies borykający się z atopowym zapaleniem skóry, utratą sierści i innymi problemami dermatologicznymi, powinien być żywiony specjalną karmą. Zawarte w niej witaminy i minerały pomogą przyspieszyć gojenie ran i wzmocnią barierę ochronną skóry.

Jak widzisz, karmy Royal Canin to posiłki, które odpowiadają na indywidualne potrzeby organizmów psów i kotów różnych ras, na każdym etapie życia. Warto zaufać ekspertom i zadbać o swojego pupila jak najlepiej!

Poznaj karmy Royal Canin i ich wyjątkowe składniki

Dlaczego Twój pies pokocha karmy Royal Canin? Odpowiedź kryje się w składzie każdego produktu. Psia dieta powinna być bogata w białko zwierzęce, probiotyki i prebiotyki. Żadnego z tych składników nie brakuje w posiłkach Royal Canin. Dodatkowo, wzbogacone są w substancje, które stymulują rozwój psa i wszechstronnie dbają o jego zdrowie.

Witamina A jest bardzo ważna w psiej diecie. Jej niedobór może wiązać się z osłabieniem apetytu, a u małych szczeniąt powoduje zahamowanie wzrostu i problemy w obrębie jamy ustnej. To właśnie dlatego karmy Royal Canin są bogate w witaminę A oraz D3, która jest gwarancją zdrowych, mocnych kości i zapobiega krzywicy.

Hydrolizaty skorupiaków i chrząstki to źródła glukozaminy i chondroityny – składników niezbędnych do prawidłowej pracy stawów. Pamiętaj, że zdrowy pies bardzo często biega i skacze, a do wykonywania tych czynności, potrzebne są mu sprawne stawy. Dlatego warto sprawdzić, która karma dla psów jest bogata w aminokwasy.

Z kolei olej rybny to źródło kwasów Omega-3, wspierających właściwe funkcjonowanie mózgu. Ma także pozytywny wpływ na rozwój szczeniąt, ponieważ stymuluje doskonalenie funkcji poznawczych.

Karmy dla psów i kotów Royal Canin to dobry wybór dla Twojego pupila. Dzięki zbilansowanym posiłkom będzie szczęśliwy, zdrowy i gotowy na wspólne przygody. Wybierz dla niego to, co sprawdzone!

pixel