Ponton dla psa

ilość znalezionych towarów: 20

Legowisko ponton – by Twój pies był wyspany i szczęśliwy

Odpowiednie legowisko powinno się znaleźć na liście niezbędnych akcesoriów, kompletowanych przed przygarnięciem psa. Będzie to nie tylko jego miejsce snu, ale też odpoczynku po długim spacerze czy intensywnej zabawie. Nie rezygnuj z posłania dla czworonoga, nawet jeśli domowy ulubieniec ze wszystkich dostępnych miejsc, w nocy zawsze wybiera Twoje łóżko. Legowisko dla psa pełni również rolę dziennego azylu i bezpiecznej kryjówki, w której zwierzak chowa smakołyki czy zabawki. Miejsce komfortowego wypoczynku dla psa naprawdę przydaje się wielokrotnie. Pupil nie chce z niej korzystać? Musisz go tego nauczyć. Wiesz, co ułatwi mu akceptację nowego posłania? Wygodne miejsce, dopasowane do jego rozmiaru.

Czasami pies po prostu nie może się zrelaksować. Ma trudności ze snem, chodzi ciągle podenerwowany i rozdrażniony lub smutny czy apatyczny. Zwierzak tak jak i Ty musi się wyspać, aby mieć nastrój na zabawę oraz chęć na spacer. Problemy ze snem mogą bardzo niekorzystnie odbić się na jego zdrowiu. Tym psychicznym i tym fizycznym. Nie możesz do tego dopuścić. Każdy zasługuje na zdrowy, mocny i nieprzerwany sen. Twój pies też.

Czasami pies nie może położyć się i zasnąć, bo po prostu nie ma gdzie. Nie umie znaleźć sobie miejsca tylko dla siebie – miejsca, w którym będzie mógł w spokoju odpocząć. Taka przestrzeń jest naprawdę bardzo ważna. Stworzenie zwierzęciu strefy relaksu jest pomocne w zasypianiu. Tobie też najlepiej śpi się we własnym łóżku w sypialni, prawda? Twój pies też zasługuje na takie miejsce. Zasypianie i odpoczynek ułatwi mu legowisko ponton dla psa. Dlaczego jest tak wyjątkowe?

Legowisko dla psa typu ponton pomoże Twojemu pupilowi wypocząć i zrelaksować się w warunkach, na które zasługuje. Ty z kolei będziesz mógł cieszyć się towarzystwem wypoczętego oraz radosnego psa, który będzie dla Ciebie źródłem niewyczerpanej radości i wiernym towarzyszem życia.

  Legowisko ponton dla psa – bo dobry sen to podstawa

  Sen jest bardzo ważny, dlatego pozwól pupilowi wyspać się w najlepszych warunkach – zasługuje na to! Pomocny w tym będzie ponton dla psa. To właśnie on pozwoli Twojemu ulubieńcowi ułożyć się wygodnie i zasnąć bez problemów. Posłanie to szansa dla zwierzaka na chwilę samze sobą. Może wtedy pobawić się w spokoju zabawkami albo położyć się, by się zrelaksować.

  Legowisko ma prostą formę i ergonomiczny kształt, który pozwala zwierzakowi ułożyć się w dowolnej pozycji. Wyprofilowane boki leżanki zapewniają podparcie dla głowy czworonoga, ale nie tworzą bariery, która przeszkadza pupilowi. Wiele psów lubi skulić się w kłębek i ułożyć blisko brzegu posłania tak, jak robią to obok swojego właściciela. Dobrej jakości legowisko ponton dla psa wypełnione jest materiałem, który nie ulega odkształceniu. Nawet po dłuższym czasie użytkowania nie wyleży się i pozostanie stale wygodne dla zwierzaka. A w końcu chodzi o jak najwyższy komfort jego snu.

  W naszym sklepie dostępne są pontony w różnych rozmiarach. Tak, by każdy pies miał miejsce dla siebie i mógł czuć się komfortowo. Mały, średni, duży – bez różnicy. Każdemu psu należy się godny wypoczynek. Potrzeba zostanie zaspokojona, gdy wybierzesz dla niego ponton. Legowisko sprawdza się bez względu na wiek czy rozmiar czworonoga – posłanie jest dostępne w kilku rozmiarach.

  W asortymencie ZooArt każdy znajdzie odpowiednie legowisko dla psa. Ponton jest też na tyle uniwersalnym posłaniem, że zwierzak, niezależnie od rasy czy charakteru, powinien z chęcią na nim przebywać. Legowiska dostępne w naszej ofercie są nie tylko wygodne, ale też praktyczne. Stworzono je z materiałów wodoodpornych i bardzo odpornych na zadrapania. Zwierzak nie zniszczy zbyt szybko swojej leżanki podczas zabawy, więc posłanie posłuży mu długi czas. 

  Legowisko ponton dla psa jest też łatwe do utrzymania w czystości. Pokrowiec możesz bez problemu zdjąć, by go wyprać. W razie konieczności możesz po prostu wytrzepać legowisko z brudu (nie straci formy) i odkurzyć pod nim. Dzięki temu pies będzie mógł wypoczywać w komfortowych i bardzo higienicznych warunkach bez konieczności ciągłego kupowania nowych legowisk.

  Te charakterystyczne posłania docenisz też jako właściciel. Pontony mają prosty, ale ciekawy kształt. Zaletą nieskomplikowanej formy jest jej ustawność. Niewiele przestrzeni potrzeba, aby stworzyć psu azyl. Znalezienie odpowiedniego miejsca na ponton nie sprawi Ci problemu. Chociaż legowiska mają prostą formę, dostępne są w różnych kolorach. Dzięki temu dopasujesz posłanie do wystroju mieszkania bez najmniejszego kłopotu. W sklepie ZooArt znajdziesz zarówno jednolite, pluszowe posłania, jak i wzorzyste maty pokryte przyjemną w dotyku tkaniną. Ciekawym rodzajem pontonu są legowiska wyglądem przypominające sofę.

  Wybierz odpowiednie legowisko do psa – zwierzak będzie Ci wdzięczny

  Chcesz kupić psu legowisko? Ponton wpadł Ci w oko? Nie wiesz jednak jak podjąć decyzję i dokonać dobrego wyboru? Po pierwsze kieruj się rozmiarem Twojego psa. To najważniejsze kryterium. Dopasowanie legowiska do rozmiaru Twojego pupila pozwoli mu w pełni cieszyć się komfortowym wypoczynkiem. Za małe posłanie może okazać się problematyczne dla Twojego psa, jeśli Twoim czworonożnym pupilem jest przedstawiciel dużej rasy – koniecznie wybierz dla niego największy ponton. Legowisko dla szczeniaka możesz zamówić nieco na wyrost. Maluch szybko dorośnie do niego.

  Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś się kierować względami estetycznymi przy takim wyborze. Twojemu psu nie zależy na tym, jaki kolor legowiska będzie miał, jednak Ty będziesz mógł dopasować zwierzęce posłania do wystroju mieszkania. Zwróć jednak uwagę na rodzaj materiałów wykorzystanych do produkcji posłania oraz miękkość wypełnienia. Jeśli lubisz gadżety, poszukaj modelu podpisanego imieniem psa.

  Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając ponton? Legowisko dla psa musi być wytrzymałe. Psy są różne. Na różne sposoby będą też spędzać czas na swoim własnym legowisku. Bardzo ważne jest to, by nie uszkodziły i nie zniszczyły legowiska podczas normalnego użytkowania. Posłania muszą być też łatwe do utrzymania w czystości. W końcu chodzi o komfort Twojego psa. Ważne jest również miejsce, w którym ustawisz legowisko. Ponton dla psa powinien leżeć w ustronnym kącie mieszkania

  Artykuły z naszego bloga

  Jak nauczyć psa spać w legowisku, w budzie? Porady behawiorysty Jak nauczyć psa spać w legowisku, w budzie? Porady behawiorysty
  Czy wiesz, ile śpi pies, a ile szczeniak? Czy wiesz, ile śpi pies, a ile szczeniak?
  Jak oduczyć psa spania w łóżku – poradnik behawiorysty Jak oduczyć psa spania w łóżku – poradnik behawiorysty
  pixel