Woreczki na psie odchody

ilość znalezionych towarów: 28

Woreczki na psie kupy – dla komfortu otoczenia

Spacery z psem to obowiązkowe punkty dnia każdego psiarza. Zawsze trzeba znaleźć na nie czas, niezależnie od pogody czy siły. Koniecznie trzeba zapewnić zwierzęciu odpowiednią dawkę ruchu – z tego obowiązku właściciel psa nigdy nie jest zwolniony. Spacer to nie tylko miłe spędzanie czasu ze swoim pupilem – to też czas dla czworonoga na to, aby załatwił swoje potrzeby fizjologiczne. Ty, jako odpowiedzialny właściciel, musisz zadbać nie tylko o to, aby Twój zwierzak załatwiał się w komfortowych warunkach, ale też o to, by jego odchody nie przeszkadzały innym. Sprzątanie po swoim psie to obowiązek każdego opiekuna. Pamiętaj o tym nie tylko, gdy sam wychodzisz na spacer z domowym ulubieńcem, ale też wtedy, gdy prosisz o to nastolatka.

Widok nieposprzątanych nieczystości jest wyjątkowo nieestetyczny i świadczy o braku kultury psiarza. Wdepnięcie w niespodziankę, pozostawioną przez nieodpowiedzialnego właściciela, również nie jest niczym przyjemnym. Doczyszczenie obuwia na zewnątrz graniczy z cudem, a nikt nie chce przynosić nieczystości do domu.

Jeśli zależy Ci na byciu odpowiedzialnym opiekunem czworonoga, zaopatrz się w woreczki na psie odchody. Sprzątanie po psie to nie tylko oznaka dobrego wychowania i szeroko pojętej kultury osobiste – to też obowiązek każdego właściciela zwierzaka. Gdy go nie spełnisz, musisz liczyć się nie tylko z ostracyzmem ze strony sąsiadów i ich niechęcią, ale też z upomnieniem lub nawet mandatem wypisanym przez policję, lub straż miejską. Ogólnodostępny trawnik jest wspólną własnością. Będzie zadbany, gdy każdy po sobie posprząta. Chcesz łatwo uniknąć kar finansowych i nieprzyjemnych uwag ze strony sąsiadów? Wystarczy, że będziesz nosić przy sobie woreczki na psie odchody. Są małe, poręczne i żeby mieć je przy sobie, wcale nie musisz zabierać torebki czy plecaka.

  Worki na odchody psa – zadbaj o estetykę ulic

  Sprzątanie po psie jest obowiązkiem wynikającym nie tylko z zapisów prawa, ale również dobrego wzorca zachowania każdego psiarza. Czyste sąsiedztwo w dużej mierze zależy właśnie od właścicieli psów i tego, jak zadbają oni o usuwanie odchodów swoich pupili. Pamiętaj, że spacerując z psem po najbliższej okolicy i nie sprzątając po nim, sam prędzej czy później możesz wpaść w swoją „pułapkę”. Usunięcie nieczystości wcale nie musi być trudne czy niehigieniczne. Wystarczy, że będziesz mieć zawsze przy sobie worki na psie odchody. Bezpiecznie doniesiesz je wraz z zawartością do najbliższego kosza na śmieci.

  Worki na psie odchody dostępne są w wielu różnych rozmiarach, a nawet kolorach – to pozwala uczynić sprzątanie nie tylko odpowiedzialnym, ale i modnym zachowaniem, które warto powielać i propagować w swoim otoczeniu. W wielu przypadkach do woreczków dla psów dołączone są specjalne opakowania na nie, które przymocować można w systemach smyczy automatycznych czy nawet do smyczy klasycznej – ułatwia to sprzątanie i sprawia, że nie zapominamy o zabraniu tego sprzętu.

  Dostępne w naszym sklepie internetowym worki na odchody dla psa posiadają również dodatkowe cechy, np. zapach maskujący nieprzyjemną woń. Sprawdź, jakie worki na odchody psa przygotowaliśmy w niskich cenach w sklepie ZooArt.

  Z ZooArt obowiązek będzie przyjemniejszy

  Woreczki na psie odchody nie muszą być duże i nieporęczne. Akcesoria przygotowane z myślą o psiarzach są o wiele mniejsze niż foliowe reklamówki, które znasz ze sklepów. Są jednak na tyle duże, abyś mógł bez problemu uprzątnąć trawnik po czworonogu dużej rasy. W ZooArt zaopatrzysz się w idealnie produkty pomocne podczas sprzątania po swoim pupilu. Co ważne, znacznie nie obciążą Twojego budżetu. Woreczki na odchody przeznaczone są do jednorazowego użytku.

  Jeśli dopiero przygotowujesz wyprawkę dla zwierzaka, zamów woreczki w praktycznym pudełku. To poręczny gadżet, w którym zmieścisz zapas reklamówek na kilka spacerów. Nie musisz więc chować woreczków w kieszeni lub trzymać kilku sztuk w ręce. Etui wykonane jest z trwałego plastiku, więc nie uszkodzi się, jeśli przypadkiem upadnie na chodnik. Schowek mieszczący worki na odchody możesz przypiąć do smyczy, szlufki w spodniach czy do kluczy. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowy uchwyt, na którym zawiesisz zużyty worek, aż do czasu, gdy znajdziesz kosz na śmieci.

  Wybierając woreczki na odchody w ZooArt, możesz zrobić dowolny zapas akcesoriów. Najmniejsze rolki składają się z kilkunastu reklamówek. W większych opakowaniach znajdziesz nawet 300 sztuk foliówek na pozostałości po psie. Korzystnym wyborem są zestawy kilku lub kilkunastu rolek, które wystarczą na wiele miesięcy. Zapas woreczków z pewnością się nie zmarnuje – akcesorium przyda Ci się na każdym spacerze, może nawet kilka razy.

  Wizja sprzątania po własnym pupilu nie powinna Cię przerażać. To w końcu Twój obowiązek, którego musisz mieć świadomość, przygarniając psa pod swój dach. Aby zadanie było nieco milsze, wybierz woreczki na psie odchody, które pachną lawendą. Skutecznie zamaskują nieprzyjemną woń, poprawią też Twój komfort, jeśli idziesz na długi spacer, na przykład do lasu, gdzie nie znajdziesz koszy na śmieci. Worki na psie odchody i specjalne opakowania na nie to jeszcze nie wszystko. Chcesz jeszcze bardziej poprawić komfort sprzątania po Twoim psie? Dokup specjalną łopatkę do zbierania odchodów. To bardzo wygodne i higieniczne rozwiązanie, które godne jest rozważenia. Szczególnie jeśli masz dużego czworonoga.

  Wybierz worki – uniknij przykrych niespodzianek

  Zawsze powinieneś mieć przy sobie worki na psie kupy, gdy wychodzisz ze swoim pupilem na spacer. Bez znaczenia czy wychodzisz tylko na kilka-kilkanaście minut, bo nie masz więcej czasu przed pracą, czy idziesz na długi, kilkugodzinny marsz ze swoim psem. Powinieneś zawsze być gotowy na posprzątanie po swoim zwierzaku.

  Woreczki dla psa są bardzo różnorodne. Pamiętaj o tym, by zawsze mieć ich zapas. Przy wyborze woreczków kieruj się przede wszystkim ich odpornością. Nie chcesz przecież, żeby woreczek się rozerwał. Jeśli masz szczególnie wrażliwy nos, zdecyduj się na modele zapachowe.

  Jeśli ważna jest dla Ciebie ochrona środowiska, przy wyborze woreczków kieruj się ich biodegradowalnością. To właśnie ona sprawi, że śmieci nie przybędzie i nie tylko ulice, ale też całe środowisko będzie czystsze. Niektóre woreczki mają właściwości kompostowalne, które również pozytywnie wpływają na otoczenie. Przede wszystkim kieruj się jednak wytrzymałością foliówek. Ona bezwzględnie znajduje się na pierwszym miejscu.

  Artykuły z naszego bloga

  Twój pies zjada swoje odchody? Jak go tego oduczyć? Porady behawiorysty Twój pies zjada swoje odchody? Jak go tego oduczyć? Porady behawiorysty
  Sprzątanie po psie – obowiązek czy dobra wola? Sprzątanie po psie – obowiązek czy dobra wola?
  pixel