Karma dla kota Animonda

ilość znalezionych towarów: 156

Animonda dla kota

W zależności od momentu rozwoju, w którym znajduje się kot – ma różne potrzeby odnośnie karmienia. Inny pokarm podaje się młodemu kociakowi, inny kotu dorosłemu. Karma dla kotów Animonda zaspakaja potrzeby żywieniowe kotów na różnych etapach rozwoju i przypada do gustu niemal każdemu zwierzęciu.

Karma dla kota Animonda dostarcza niezbędne składniki odżywcze w wysokiej jakości produkcie. Jest wysoko strawna i przyswajalna, co pozwala uniknąć problemów z układem pokarmowym i niechcianymi alergiami. Składa się w większości z mięsa – nie zawiera produktów pochodzenia roślinnego, niestrawnych dla kotów. Zawiera dużą ilość białka zwierzęcego, natomiast nie ma w niej alergizującego glutenu. Zero sztucznych konserwantów – tym również charakteryzuje się karma Animoda dla kota. Opinie weterynarzy potwierdzają, że produkty konserwowane są witaminą C i E. 

 

Najlepszy wybór - sucha czy mokra karma dla kota Animonda?

Sklep zoologiczny ZooArt.com.pl oferuje mokrą i suchą karmę dla wymagającego kota w każdym wieku, dostosowaną do jego szczególnych potrzeb.

Animonda – sucha karma dla kota dostępna jest w wersji Vom Feinsten DeLuxe i Rafine Cross. Seria Vom Feinsten DeLuxe wytwarzana jest z mięsa drobiowego i nie zawiera glutenu, jednej z przyczyn alergii pokarmowych. Nie ma w składzie soi, sztucznych konserwantów ani barwników. Bogata jest w kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Dostępna jest dla kotów młodych, dorosłych, starszych, seniorów, kotów kastrowanych lub sterylizowanych oraz dużych ras. Seria Rafine Cross zawiera w składzie pszenicę, nie jest więc odpowiednia dla alergików. Dostępna jest w wersjach dla kotów małych, dorosłych i seniorów.

Animonda – karma mokra dla kota występuje w ośmiu liniach: Vom Feinsten, Vom Feinsten Select, Rafine Soupe, Rafine Petit, Rafine Ragout, Carny, Carny Ocean oraz Brocconis Cat. Vom Feinsten to forma pasztetu dostępna w 33 smakach i 10 odmianach. Vom Feinsten Select to filety z kurczaka w galarecie, bez cukru i soi. Rafine Petit występuje w formie musu z serc, królika lub ryby. Rafine Soupe to kawałki mięsa w sosie w 10 smakach. Carny jest czystym mięsem, a Carny Ocean to przekąski rybne. Brocconis Cat to mięsne kawałki w galaretce. Mokra karma zawiera dużo wody i ma lepszy smak niż sucha. Jest polecana dla zwierząt skłonnych do otyłości – szybciej wypełnia koci brzuch i daje poczucie sytości.

Karma dla kotów Animonda – na co zwrócić uwagę?

Zawsze dobieraj pokarm do wieku zwierzęcia. Karma Animonda dla kota młodego jest bardziej kaloryczna niż ta dla kota starszego. Młode osobniki potrzebują do prawidłowego rozwoju wyższą zawartość białka zwierzęcego. Starsze zwierzęta powinny spożywać pokarm lekkostrawny i niskokaloryczny, zawierający mniej tłuszczu, dobrze wypływający na chrząstki i stawy.

Animonda to marka produktów, które wyjątkowo przypadają do gustu każdemu kotu. Zaspokajają wszystkie potrzeby żywieniowe. Dopasowane są do kota w każdym stanie fizjologicznym, o różnej aktywności i w różnym wieku.

To pełnoporcjowy posiłek dostarczający optymalną dawkę energii i składników odżywczych. Zaspokoi zapotrzebowania organizmu i osobistych preferencji zwierzęcia dzięki rozmaitości smaków. Karma Animonda jest lekkostrawna i nie zawiera składników, które mogłyby zaszkodzić kotu. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie zwierzaka, wybierz produkt o najlepszym składzie, którym jest np. karma dla kota Animonda. Opinie weterynarzy potwierdzają, że to doskonały wybór dla każdego kociego pupila.

pixel