Neutralizatory zapachów gryzoni

ilość znalezionych towarów: 10

Pochłaniacz zapachów dla gryzoni – by zapach przestał być problemem


Gryzonie jako pupile domowe są całkiem popularnymi zwierzętami – nie potrzebują zbyt wiele miejsca i nie zajmują tyle czasu ile, na przykład, psy. Niektórzy sądzą, że obecność zwierząt, zwłaszcza właśnie gryzoni, w domu, musi wiązać się z charakterystycznym i niezbyt przyjemnym zapachem, ale to nieprawda. Wszystko jest kwestią odpowiedniej higieny, przyda się również neutralizator zapachów dla gryzoni.

Zwierzęta muszą załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne, a jeśli gryzonie są wypuszczane z klatki, może im się nawet przydarzyć wypadek i załatwią je nie tam, gdzie trzeba. Dodatkowo nawet codzienne sprzątanie klatki może nie uchronić otoczenia przed zapachem. Pochłaniacz zapachów dla gryzoni pomoże w walce o zachowanie świeżego powietrza i czystego otoczenia.
W ten sposób zachowana zostanie higiena klatki i jej najbliższej okolicy, a także całego domu – nawet jeśli gryzoń biegając sobie po wybiegu i zwiedzając dany pokój załatwi swoje potrzeby fizjologiczne w miejscu niezupełnie do tego przeznaczonych.

Neutralizator zapachów gryzoni – przegląd oferty


Dobór odpowiedniego produktu jest istotny dla higieny w domu i klatce. W naszej ofercie znajdziesz preparaty, które możesz stosować w obu tych przypadkach.
Neutralizatory zapachów gryzoni do stosowania w klatce są bezpieczne dla zwierząt i przedłużają świeżość klatki – dzięki nim w środku nie unosi się brzydki zapach, choć, oczywiście, nie zastąpią one regularnego sprzątania.
Oferowane są też produkty do czyszczenia powierzchni miękkich i twardych w domu, które mogły mieć kontakt z moczem gryzoni. To sposób na doczyszczenie ich i pozbycie się brzydkiego zapachu bez niszczenia mebli i innych powierzchni.

Neutralizator zapachów – pozbądź się brzydkiego zapachu na dobre


Ładny zapach w domu wiąże się z higieną i czystością, dlatego jest tak pożądany. Nie trzeba się godzić na jego brak, gdy w domu są zwierzęta, bo one wcale nie muszą wiązać się z brzydkim zapachem. Wystarczy odpowiednio dbać o klatkę i ich najbliższe otoczenie, ale przyda się również neutralizator zapachów myszy i innych gryzoni.
Przy wyborze produktu bardzo ważna jest jakość, bo to od niej zależy skuteczność produktu i to jak bardzo pochłania on nieprzyjemne zapachy.
Liczy się też bezpieczeństwo – tak gryzonia, jeśli spryskiwana produktem będzie klatka, jak i mebli i innych powierzchni w domu, na które też może być stosowany neutralizator zapachu. Gryzonie wypuszczane z klatki, by sobie pobiegać mogą załatwić swoje potrzeby właściwie gdziekolwiek, dlatego warto być na to gotowym, a usuwając zanieczyszczenia i brzydki zapach, nie uszkodzić też samych czyszczonych powierzchni.

    pixel