Tabliczki ostrzegawcze z kotami

ilość znalezionych towarów: 2

Tabliczka ostrzegawcza – kot czuwa

Tabliczki ostrzegawcze kojarzą się najczęściej z ostrzeżeniami przed psem, który pilnuje posesji. Tabliczka dla kota jest rzadziej widywana, co nie znaczy, że takie rzeczy nie istnieją w ogóle. Ludzie sięgają po nie coraz częściej. W zupełnie żartobliwych celach, jak i by w nie do końca poważny sposób ostrzec wchodzących przed tym, że w domu przebywa kot.

Tabliczki ostrzegawcze z kotami używane są często, by dać komuś znak, że w pobliżu może kręcić się kot. To wymusza zachowanie odpowiedniej ostrożności i baczne obserwowanie otoczenia. W ten sposób utrudnia się kotu niewychodzącemu, który może chcieć skorzystać z wolności.

Taka tabliczka pozwoli Ci na zabawne wyróżnienie się z tłumu. Pozwoli też na ogłoszenie wszystkim wchodzącym, że w domu jest kot, dlatego nie zostawią na przykład otwartych drzwi i będą zwracać większą uwagę na to, czy kot nie próbuje ucieczki.

Uwaga kot! – wesołe ostrzeżenie

Zabezpieczenie Twojego kota przed ucieczką to bardzo poważne zadanie. Możesz do niego jednak podejść też bardziej humorystycznie. Zwłaszcza, gdy już poważniejsze formy zabezpieczeń zostały przez Ciebie podjęte.

„Uwaga kot” – tabliczka z takim napisem pozwoli Ci nie tylko na zaanonsowanie światu, że w Twoim domu mieszka kot, ale też pozwoli Ci wyróżnić Twój dom z innych na ulicy. Możesz wybierać wśród tabliczek z różnymi zabawnymi napisami i grafikami w widocznych już z daleka, rzucających się w oczy kolorach.

Powieś taką tabliczkę w widocznym miejscu na ogrodzeniu, furtce lub drzwiach Twojego domu. Koty nie są groźne dla ludzi, ale ludzie mogą być groźni dla nich – nawet zupełnie nieświadomie, mogą wytworzyć groźną dla nich sytuację przez samą niewiedzę, że kot jest mieszkańcem danego domu. Tabliczka przed tym zapobiegnie.

Tabliczka – kot na posesji

Tabliczki z ostrzegawczymi napisami częściej pojawiają się przy domach z psami. Jednak to nie jedyna sytuacja, w której przyda się tabliczka ostrzegawcza. Kot dzięki niej też może czuć się bezpieczny, a osoby wchodzące ostrzeżone przed jego obecnością. Na co zwrócić uwagę, jeśli potrzebna CI taka tabliczka?

Kot dzięki niej ma się czuć bezpieczny, dlatego, żeby tabliczka w pełni spełniała swoją rolę, musi być widoczna. Oznacza to, że musi być w kolorach, które rzucają się w oczy i są widoczne już z daleka. Napis na niej też musi rzucać się w oczy i dawać jasny przekaz.

Jeśli kwestię widoczności będziesz miał już załatwioną, wybierz tabliczkę kierując się przede wszystkim swoim gustem estetycznym. W końcu ma ona być nie tylko rzucającym się w oczy ostrzeżeniem, ale też pokazywać innym Twoje poczucie humoru i zdobić Twoje drzwi.

Widoki:
      pixel