Grzebień dla psa

ilość znalezionych towarów: 4

Grzebień dla psa – zapomnij o skołtunionej sierści Twojego psa

Dbanie o sierść to obowiązek każdego właściciela psa. Nie wszystkie psy mają bezproblemową sierść. Taką, która się nigdy nie kołtuni, nie plącze i nie filcuje. Czasami przydatna jest szczotka. Jednak w przypadku psów mniejszych i tych o delikatniejszej sierści bardziej przyda się dobry grzebień.

Sierść psa, zwłaszcza tego długowłosego, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Będzie się plątać i filcować przy zwykłej psiej aktywności, bez względu na okoliczności. Czasami wystarczy jeden spacer, by sierść psa wyglądała niezbyt ładnie. Dlatego dobry grzebień dla psa to podstawa.

Zadbaj o psią sierść. Twój pies będzie Ci za to bardzo wdzięczny. Splątana psia sierść może doprowadzić do rozwoju grzyba i innych pasożytów na skórze psa. Bo splątana sierść będzie miała trudności z wysychaniem, a wilgotne środowiska sprzyjają takim problemom. Dopilnuj, by Twój pies wyglądał i czuł się dobrze. Będziesz mógł podziwiać jego urodę i cieszyć się jego towarzystwem. A wszystko to osiągniesz, gdy sięgniesz po dobry grzebień do czesania psa.

Grzebień do czesania psa – pomóż psu zadbać o jego wygląd i zdrowie

Grzebień dla psa długowłosego jest w stanie pomóc mu w codziennej pielęgnacji. To nieprawda, że Twój pies nie zwraca uwagi na swoją sierść. Sierść brudna i splątana nie tylko brzydko się prezentuje, ale też może być źródłem problemów dla Twojego psa. Na szczęście wystarczy tylko odrobina regularnej pielęgnacji, by do tego nie dopuścić.

W ofercie ZooArt znajdziesz grzebienie jedno- i dwustronne, obrotowe. Dzięki temu łatwo rozplączesz sierść i zadbasz o to, by nie było w niej żadnych kołtunów. Wyczeszesz też martwe włosie. Grzebień do wyczesywania sierści jest szczególnie ważny. Pomagasz psu pozbyć się martwej sierści, dzięki temu pies nie gubi jej po całym domu i jest mu po prostu wygodniej.

Bez problemu możesz czesać też szczeniaka. Z dobrze dobranym grzebieniem specjalnie dla szczeniąt, nie będziesz musiał się martwić o to, że delikatna skóra czy sierść Twojego szczeniaczka zostanie uszkodzona.

Grzebień do wyczesywania sierści – jak wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się jak wybrać odpowiedni grzebień dla yorka? Chcesz, by Twój york wyglądał pięknie i czuł się dobrze? To bardzo dobrze o Tobie świadczy. Nie martw się, dużo osób ma problem z doborem odpowiedniego grzebienia, zwłaszcza, gdy stawiają w temacie dopiero pierwsze kroki.

Grzebień dla maltańczyka, yorka lub dowolnego innego małego pieska z delikatną sierścią musi szanować właśnie tę delikatność. Takie pieski łatwo uszkodzić. Ich miękka, pozbawiona podszerstka sierść wymaga odpowiedniego traktowania. Wybierz grzebienie przeznaczone do łagodnej pielęgnacji. Dobrym wyborem może być grzebień obrotowy. Jest bardzo delikatny, bo nie plącze i nie ciągnie sierści. Twój pies nawet nie zauważy, że jest czesany.

Przy wyborze odpowiedniego grzebienia kieruj się przede wszystkim potrzebami Twojego psa. Zwróć uwagę na jego rozmiar i rodzaj sierści. Nie zapominaj też o swojej wygodzie. To bardzo ważne, by grzebień leżał Ci wygodnie w dłoni.

Widoki:
      pixel