Sondy żołądkowe dla koni

ilość znalezionych towarów: 7

Sonda żołądkowa dla koni – co powinieneś wiedzieć?


Konie są równie piękne, jak delikatne, dlatego powiedzenie „końskie zdrowie” niekoniecznie oddaje rzeczywistość. Szczególnie wrażliwy jest ich układ pokarmowy, który narażony jest na wiele problemów, w tym na przykład bolesne kolki. W takich sytuacjach sonda żołądkowa dla koni pozwoli podawać im odpowiednie preparaty i ulżyć im w bólu, a także pomóc odzyskać zdrowie.
Koń niezależnie od wieku może potrzebować pomocy sondy i kontaktu z lekarzem weterynarii. Sonda żołądkowa dla konia może przydać się tak starszemu zwierzęciu, jak i źrebakowi, dlatego warto mieć ją na podorędziu przy opiece i hodowli koni.
Kolki i inne bolesne choroby układu pokarmowego zwierząt mogą się zdarzyć nawet pomimo najlepszej opieki, dlatego warto być na nie gotowym. Sonda nosowo-żołądkowa dla koni pozwoli szybko zadziałać w razie konieczności.

Sonda nosowo-żołądkowa dla koni – jaki masz wybór?


Wprowadzanie sondy do żołądka z definicji nie jest czymś bardzo przyjemnym, jednak w przypadku wielu schorzeń jest konieczna, by dostarczyć zwierzęciu tego, czego potrzebuje.
W naszej ofercie znajdziesz sondy żołądkowe dla koni w różnym wieku i o różnej wielkości. W ten sposób dopasowanie ich do potrzeb konkretnego konia jest łatwiejsze, a zabieg ich wprowadzania do żołądka bezpieczniejszy.
Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i całkowicie bezpieczne dla zdrowia konia – nawet przy tym dość nieprzyjemnym zabiegu, jeśli dobrany zostanie odpowiedni rozmiar sond.

Sona żołądkowa dla konia – wybór kwestią zdrowia


Sondy żołądkowe to produkty, które mają za zadanie doraźnie pomóc koniowi w sytuacjach, w których nie jest w stanie sam spożyć podawanych preparatów, dlatego ich dobór jest bardzo ważny – to one wprowadzą bezpośrednio do żołądka to, co jest potrzebne w procesie leczenia.
Ich dobór warto oprzeć na kryterium rozmiaru – sonda żołądkowa dla źrebiąt nie nada się dla dorosłych koni, bo będzie po prostu za krótka. Rozmiar jest tu najważniejszy.
Dobór sondy warto uzależnić też od jakości wykonania produktu – gładkość, niewrażliwość na zmiany temperatury i łatwość aplikacji mają duże znaczenie.

    pixel