Spray'e na pchły i kleszcze

ilość znalezionych towarów: 9

Spray na kleszcze dla kota – pozbądź się problemu

Nie tylko psy narażone są na kontakt z kleszczami. To może przydarzyć się każdemu wychodzącemu zwierzęciu. Choć nawet jeśli Twój kot nigdy nie wychodzi z domu, nadal nie ma pewności, że nie złapie kleszcza. Jak to możliwe?

Możesz takiego niechcianego pasażera przynieść do domu na ubraniu po zwykłej przechadzce po parku, a nawet w drodze do pracy czy codzienne zakupy. Kleszcze mogą bytować wszędzie, dlatego tak ważny jest spray na kleszcze dla kota. Nawet zwykła wyprawa do ogrodu może sprawić, że kot wróci do domu z kleszczem. Równie łatwe do złapania są pchły – wystarczy nawet przelotny kontakt z innym, dotkniętym tym problemem, zwierzakiem. Kleszcze są szczególnie aktywne wiosną i jesienią, choć nawet w lecie, jeśli tylko nie jest bardzo upalne i suche, mogą atakować w bardzo uciążliwy sposób. Spray dla kota na kleszcze i pchły pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Nie lekceważ zagrożeń związanych z kleszczami i pchłami – są nie tylko uciążliwe, mogą być też niebezpieczne i znacząco pogorszyć stan zdrowia zwierzaka. Przeciwdziałaj im, bo tylko wtedy Twój kot będzie zadowolony, a Ty nie będziesz musiał rezygnować z wyprowadzania Twojego pupila na spacer, jeśli to lubisz.

Spray dla kota na kleszcze – dlaczego jest tak istotny?

Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele środków ochrony przed pchłami i kleszczami. Skorzystaj z bogactwa wyboru, by dobrać produkt, który najlepiej zadziała w przypadku Twojego kota, czyli taki, który będzie nie tylko skuteczny, ale też nie podrażni skóry i nie wywoła innych środków ubocznych. Chodzi przecież o ochronę zdrowia Twojego zwierzaka. W naszym sklepie zakupisz spray przeciw kleszczom dla kota, który rozpylisz bezpośrednio na skórę i sierść, by  aktywne składniki zaczęły działać odstraszająco na te insekty. Dostępna jest też specjalna pianka do kąpieli, której składniki wnikną w skórę, by przeciwdziałać inwazji kleszczy i pcheł. Jeśli kota zaczęły już dręczyć insekty i swędzące problemy z nimi związane, kupisz też spray na pchły dla kota, który łagodzi te wszystkie nieprzyjemne objawy i działa bakteriobójczo.

Kleszcze i pchły – jak bronić przed nimi kota?

Obrona przed pchłami i kleszczami jest bardzo ważna. Oba te rodzaje insektów mogą być źródłem naprawdę wielu problemów zdrowotnych. Dużo lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego profilaktyka jest tutaj kwestią naprawdę kluczową. Na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego preparatu dla czworonoga? Spray przeciw pchłom dla kotów, tak samo jak i preparat odpowiedni na kleszcze, muszą być dostosowane przede wszystkim do wieku kota. Nie wszystkie substancje zwalczające insekty są równie bezpieczne dla dorosłych osobników, jak i dla małych kociąt. Dlatego zawsze sprawdzaj dla jakiej grupy wiekowej dany środek jest przeznaczony. Jeśli Twój kot już ma pchły, przede wszystkim najpierw wybierz preparat, który pozwoli Ci się ich pozbyć, a potem sięgnij po coś, co złagodzi efekty ugryzień i będzie działać bakteriobójczo, to pozwoli zapobiegać wystąpieniu infekcji i nieprzyjemnych powikłań.

    pixel