VET-AGRO Fiprex spray 250ml + InPar- tabletki odrobaczające dla psa (2 tabl.)

  • Spray na pchły i kleszcze
  • VET-AGRO Fiprex spray 250ml + InPar- tabletki odrobaczające dla psa (2 tabl.)
Marka: Vet-Agro
Seria: 250ml
9,00 zł
66,29 zł
/ szt.
Oszczędzasz 0.50% (0.33), kupując w zestawie.

W zestawie

 

VET-AGRO Fiprex spray 250ml – spray na pchły i kleszcze

VET-AGRO Fiprex spray 250ml to produkt przeznaczony dla psów i kotów. Preparat umożliwi Ci pozbycie się kleszczy i pcheł. Produkt w aerozolu może być również stosowany jako leczenie wspomagające przy alergii wywołanej pchlim zapaleniem skóry. Użycie sprayu zabezpieczy również przed ponownym pojawieniem się insektów na zwierzęciu. Preparat działa natychmiastowo, a stworzona przy jego pomocy warstwa ochronna jest skuteczna nawet przez kilka tygodni. Użycie produktu nie sprawi Ci trudności. Preparat zamknięto w wygodnej butelce z aplikatorem, którym rozpylisz wymaganą ilość substancji. Spray na pchły i kleszcze ma w składzie fipronil. Zaletą substancji jest niezwykła skuteczność, a przy tym niewielka toksyczność dla zwierząt i ludzi. Dla skutecznego działania preparatu przez dwa dni tuż po aplikacji zrezygnuj z kąpania zwierzęcia. Po tym czasie substancja zyska odporność na wodę, dlatego spacery w czasie deszczu nie zmniejszą skuteczności sprayu. Na jego działanie nie wpłyną również promienie słoneczne. W naszej ofercie znajdziesz spray Fiprex o mniejszej pojemności.

Opis: VET-AGRO Fiprex spray to preparat do zwalczania pcheł, kleszczy, wszy i wszołów u psów i kotów. Zwalcza inwazję pcheł i kleszczy u psów i kotów.

W stosunku do pcheł preparat wykazuje natychmiastowe działanie zabójcze - kleszcze giną w ciągu 24-48 godzin. Fiprex spray dzięki odpowiednio dobranym składnikom podłoża tworzy na powierzchni skóry zwierzęcia warstwę ochronną, zabezpieczającą przed ponowną inwazją ektopasożytów.

Fiprex spray zabezpiecza:

  • PSY przed kleszczami przez okres 3-5 tygodni oraz przed pchłami przez okres około 3 miesięcy;
  • KOTY przed kleszczami przez okres 3-5 tygodni i pchłami przez okres 5-6 tygodni.

Skład: Fipronil 0,5g/100,0 ml

Dawkowanie i stosowanie: Preparat stosuje się zewnętrznie na skórę w dawce od 1,5 do 3 ml (1-2 naciśnięć pompki dozownika- dla opakowania 250 ml i 3-6 naciśnięć pompki dozownika- dla opakowania 100 ml) na 1 kg mc- tj. 7,5-15 mg fipronilu/kg mc.

Warunki przechowywania: W suchym miejscu, w temp. +5°C do +25°C, z dala od ognia.

 

Zwroty określające rodzaj zagrożenia: Działa toksycznie przez drogi oddechowe, w kontakcie ze skórą i po połknięciu. Stwarza poważne zagrożenie w następstwie długotrwałego narażenia. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Działa toksycznie na zwierzęta. Działa toksycznie na pszczoły. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednią odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy. Produkt i opakowanie usuwać jako odpad niebezpieczny. Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki. Produkt wysoce łatwopalny. Działa drażniąco na oczy. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe. Działa drażniąco na oczy, drogi oddechowe i skórę. Zwroty określające warunki bezpiecznego stosowania: Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu, nie palić tytoniu. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nosić odpowiednią odzież ochronną i rękawice.

Pozwolenie nr 2207/05

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Produkt OTC nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży.

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Kocię
Senior
Szczenięta
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do VET-AGRO Fiprex spray 250ml + InPar- tabletki odrobaczające dla psa (2 tabl.)

X
X
pixel