Dr Seidel VIVISOL Płyn odstraszający psy w okresie cieczki 100ml

  • Preparat działający na zasadzie neutralizacji substancji zapachowych wydzielanych przez sukę w okresie cieczki. Działa również odstraszająco na psy.
  • Dr Seidel VIVISOL Płyn odstraszający psy w okresie cieczki 100ml
9,00 zł
17,35 zł
/ szt.

Zastosowanie:
Suka w okresie cieczki wydziela zapach zwabiający "zalotników". Opiekunowie wiedzą jak uciążliwy w tym okresie jest każdy spacer oraz jak trudno uchronić sukę przed niepożądanym pokryciem. Problem ten rozwiązuje Vivisol. Jego działanie polega na neutralizowaniu substancji zapachowych wydzielanych przez sukę w okresie cieczki. Działa również odstraszająco na psy.

Zalecenia:
Stosować w okresie cieczki. Najlepsze efekty można uzyskać stosując preparat od pierwszych objawów cieczki.

Sposób użycia:
Przed wyjściem na spacer niewielką ilość płynu rozpylić na sierść w okolicach narządów rodnych suki. Działa skutecznie przez 6-8 godzin.

Skład:
Ethanol, Water, Undecan-2-one, Cetoleth-3, PEG/PPG-27/30 copolymer, Parfum

Uwagi:
Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik w miejscu dobrze wentylowanym. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza - pokazać opakowanie lub etykietę. Podczas stosowania chronić oczy, uszy i nos zwierzęcia.
Zawiera d,l-Limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Dr Seidel VIVISOL Płyn odstraszający psy w okresie cieczki 100ml

X
X
pixel