TETRA Holiday Menu 30 g

  • Zróżnicowany pokarm wakacyjny dla ryb wystarczający aż na 14 dni.
  • TETRA Holiday Menu 30 g
Marka: TETRA
Seria: 30g
18,10 zł
/ szt.

Tetra Holiday Menu zapewni rybom zaopatrzenie w zróżnicowany i sprawdzony pokarm podczas Twojej nieobecności. Blok pokarmu w żelu jest w 100% jadalny, wystarcza aż na 14 dni i zawiera 3 różne rodzaje pożywienia plus inne niezbędne składniki odżywcze.

Szczegóły

  • Zróżnicowany pokarm wakacyjny dla ryb wystarczający aż na 14 dni
  • W 100% jadalny blok pokarmu w formie żelu
  • Zawiera bogate w białko granulki z formułą BioActive
  • Zawiera wszystkie niezbędne witaminy, pierwiastki śladowe i minerały
  • Wzbogacony w wyjątkowo smaczne rozwielitki i kryla
  • Optymalne parametry wody bez powodowania zmętnienia

Skład

Mięczaki i skorupiaki(Dafnie 3,5%, Kryll 1,2%), Minerały, Zboża, Roślinne ekstrakty białkowe, Ryby i produkty pochodne z ryb, Drożdże, Oleje i tłuszcze, Glony.

Podawanie

Zawartość wilgoci 85,0%.

Dodatki

Pierwiastki śladowe: Mangan (siarczan manganu (II) jednowodny) 2,9 mg/kg, Cynk (siarczan cynku jednowodny) 1,7 mg/kg, Żelazo (siarczan żelaza(II) jednowodny) 1,1 mg/kg. Barwniki, Środki konserwujące, Przeciwutleniacze.

Dodatkowe informacje

Tetra Holiday Menu zapewni rybom zaopatrzenie w zróżnicowany i sprawdzony pokarm podczas Twojej nieobecności i wystarcza aż na 14 dni, w zależności od rozmiarów akwarium i liczby ryb. Dzięki oferowanej przez firmę Tetra technologii pokarmu w formie żelu pokarm wakacyjny jest wytwarzany w formie żelu, a nie bloku zawierającego gips. Główną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że pokarm nie wpływa negatywnie na jakość wody w perspektywie długofalowej, a parametry wody pozostają stabilne. Blok pokarmu w formie żelu z formułą BioActive firmy Tetra jest w 100% jadalny i zawiera bogate w białko granulki oraz smaczne rozwielitki i kryla. Zawiera także wszystkie niezbędne witaminy, pierwiastki śladowe i minerały, jakie są potrzebne dla zdrowia ryb. Ryby akwariowe mogą skubać kawałki bloku w miarę potrzeby, gdyż nie rozpuszcza się on sam.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do TETRA Holiday Menu 30 g

X
X
pixel