Polecany

VIGONEZ Neptune Spray do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych 200 ml

  • Preparat w aerozolu do zwalczania moli Vigonez Neptune jest bezwonny i bezpieczny dla otoczenia.
  • VIGONEZ Neptune Spray do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych 200 ml
Marka: VIGONEZ
28,96 zł
/ szt.

Nawet w najbardziej zadbanym mieszkaniu lub magazynie mogą pojawić się mole. Niechciani goście zaskakują nas najczęściej na półkach szafek kuchennych (łącznie z wnętrzem opakowań) oraz pomiędzy ubraniami. Nie jest to miłe odkrycie, jednak można mu zapobiegać – skutecznie i na długi czas, bez ciągłego rozmnażania się insektów. Sięgnij po spray do zwalczania moli Vigonez Neptune.

Preparat w aerozolu do zwalczania moli Vigonez Neptune jest bezwonny i bezpieczny dla otoczenia. Po zastosowaniu wystarczy pół godziny, aby po przewietrzeniu móc znowu użytkować pomieszczenie. Na mole działa efektywnie i szybko, a na otoczenie – bezinwazyjnie. Bezbarwna formuła nie pozostawia plam i żadnych widocznych osadów. Jest łagodna, nie zawiera rozpuszczalników i nie zanieczyszcza wód gruntowych.

Vigonez Neptune to spray na mole odzieżowe i spożywcze. Sprawdzi się zarówno w kuchniach, jak i sypialniach oraz garderobach. Nadaje się jako środek na mole bytujące w pomieszczeniach zamkniętych i gospodarczych. Zwalcza zarówno dorosłe owady, jak i ich larwy, powodując całkowite wyniszczenie. Użycie tego preparatu owadobójczego jest nie tylko natychmiastowe i doraźne. Pozwala bowiem zabezpieczyć miejsce zastosowania nawet na 6 miesięcy – w tym czasie nie pojawią się nowe osobniki.

 

 

UWAGA

Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zamieszczonej na produkcie!

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do VIGONEZ Neptune Spray do zwalczania moli spożywczych i odzieżowych 200 ml

X
X
pixel