Tickless Pet MINI - Hot Peach

 • TickLess to urządzenie chroniące przed kleszczami.
 • Skuteczność ochrony potwierdzono badaniami.
 • Tickless Pet MINI - Hot Peach
Marka: TickLess
Kod produktu: DOG23HP
6,12 zł
219,00 zł
/ szt.
 • Tick-less MINI zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę przeciwko krwiopijnym pasożytom. Urządzenie chroni zarówno psy małej jak i dużej wielkości, wystarczy je przymocować do obroży!

  Urządzenie działa poprzez emisję agresywnych ultradźwięków paraliżujących narządy zmysłów kleszczy i pcheł.

  zapewnia również działanie profilaktyczne, skutecznie zapobiega ponownej inwazji pasożytów. Ultradźwięki nie są słyszalne przez ludzi i zwierzęta domowe.

 

Przed użyciem upewnij się, że pies nie posiada żadnych pcheł lub kleszczy. Wykąp czworonoga i sprawdź dokładnie sierść w poszukiwaniu pasożytów. Najlepiej użyć w tym celu specjalnego szamponu do sierści psa Happs (znajduje się w naszej ofercie).

Przed pierwszym użyciem urządzenie należy ładować przynajmniej przez 4 godziny.

1. Ściągnij obrożę swojego pupila.

2. Wyciągnij z opakowania urządzenia silikonową gumkę montażową, małą dla obroży o szerokości 10-15 mm, lub dużą dla obroży o szerokości 15-20 mm. Jeśli pies posiada większą obrożę należy zastosować urządzenie Tickless PET, które można zawiesić na obroży jak brelok (również znajduje się w naszej ofercie).

3. Naciągnij silikonową gumkę na rowek po wewnętrznej części urządzenia. Upewnij się, że gumka jest dobrze zamontowana w rowku , tak aby urządzenie dobrze się trzymał obroży.

4. Przyłóż urządzenie z silikonowym pierścieniem do obroży i przeciągnij silikonowy pasek pod obrożą zaciągając gumkę na rowek po drugiej stronie urządzenia.

5. Jeśli urządzenie zwisa luźno na obroży należy zastosować mniejszą silikonową gumkę w celu pewnego umocowania.

6. Pierwsza aktywacja urządzenia: przytrzymaj przycisk przez 2-3 sekundy, aż ukaże się czerwona lampka. Jedno długie mignięcie informuje o działaniu urządzenia.

Ładowanie

Aby sprawdzić poziom naładowania należy przycisnąć guzik na urządzeniu - 4 czerwone mignięcia informują o działaniu urządzenia.

Kiedy bateria wyczerpuje się urządzenie się wyłącza - urządzenie należy reaktywować po ponownym naładowaniu (kabel micro USB znajduje się w zestawie). Kiedy urządzenie jest ładowane dioda świeci na zielono. Po zakończeniu ładowania dioda gaśnie

Aby urządzenie było w pełni naładowane należy ładować je przez ok. 3h. Pełne naładowanie wystarczy na ok. 20 dni działania!

Specyfikacja

 • Czas działania na pełnym naładowaniu: ok. 20 dni
 • Zasilanie: Bateria, ładowanie kablem USB.
 • Zawartość zestawu:  Tickless, pierścienie mocujące, kabel USB do ładowania, instrukcja obsługi.
 • Zasięg działania: 3 m
 • Wodoodporność: urządzenie jest w stanie przetrwać w czasie deszczu i w normalnych warunkach pogodowych.
 • Kolor: niebieski (oprócz tego w ofercie dostępny jest jeszcze kolor czarny, biały, różowy (baby pink) oraz różowo-złoty (rosegold).
Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Tickless Pet MINI - Hot Peach

X
X
pixel