TROPICAL Algin 500ml

  • Preparat akwarystyczny przeznaczony do zwalczania i ograniczania rozwoju glonów zielonych w akwariach.
  • TROPICAL Algin 500ml
Marka: Tropical
Kod produktu: 33031
Seria: 500ml
39,99 zł
/ szt.
Skład: substancja czynna w 100 ml preparatu: siarczan (VI) miedzi (II) 5 hydrat 300 mg.

TROPICAL Algin

ALGIN preparat do zwalczania glonów zielonych. Preparat akwarystyczny przeznaczony do zwalczania i ograniczania rozwoju glonów zielonych w akwariach. Glony te w sprzyjających warunkach dla ich wzrostu mogą przerodzić się w trudną do opanowania plagę. Masowo rozwijające się glony skutecznie ograniczają i hamują wzrost roślin wyższych, doprowadzając z czasem do ich zamierania. Z tego powodu zwalczanie glonów, choć trudne, jest konieczne. Masowemu pojawieniu się glonów zielonych sprzyja podwyższona twardość wody oraz wysokie stężenie związków azotowych.
Dawkowanie: 10 ml / 100 litrów wody.
Preparatu nie należy stosować w akwariach z ikrą, wylęgiem i młodym narybkiem – silne działanie algicydu może być dla nich szkodliwe.

Skład: substancja czynna w 100 ml preparatu: siarczan (VI) miedzi (II) 5 hydrat 300 mg.
UWAGA:Preparatu nie należy stosować w akwariach z ikrą, wylęgiem i młodym narybkiem – silne działanie algicydu może być dla nich szkodliweProdukt posiada atest PZH. Pozwolenie Ministra Zdrowia: 2654/05
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do TROPICAL Algin 500ml

X
X
pixel