Wyniki konkursu CRAVE

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić naszych zwycięzców z konkursu "WIELKA AKCJA TESTOWANIA", Zgłoszeń była cała masa wyłonić laureatów którzy dostaną nagrodę nie było rzeczą prostą.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim chętnym za podjęcie próby zdobycia wspaniałych nagród. Zachęcamy do dalszej zabawy i śledzenia naszych mediów społecznościowych. Będąc na bieżąco na pewno nie przegapisz przyszłych konkursów!

Nagrodę dla psa zdobywają:

Pani Klaudia z Mławy

"W końcu odpowiednia karma dla mojego niejadka. Mój psi emeryt ciągle wybrzydza. Trzeba prosić go o zjedzenie kawałeczka jakiejkolwiek karmy. Zawsze coś mu nie pasuje. Wybraliśmy karmę Crave do spróbowania i zaskoczyło. Kolo zajadał się ze smakiem. Szok! Drugiemu psiakowi, Piorunowi, również bardzo smakowało. Gdyby mógł pochłonąłby wszystko na raz. Na pewno sięgniemy po więcej. Szczególnie, że karmy Crave mają bardzo dobry skład, co jest dla mnie bardzo ważne. Od siebie, z ręką na sercu, mogę polecić karmę. Jeżeli macie w domu niejadka, Crave może okazać się strzałem w dziesiątkę!"

Pani Gabriela z Trzciana

"Nasz Sid to młody piesek i nie ma jeszcze swojej ulubionej suchej karmy. Próbował różnych ale jak dotąd żadna nie przypadła do gustu jego pieskiego podniebienia. Jakie było więc nasze zdziwienie kiedy to dziś pełna miska nowej karmy Crave zniknęła w mgnieniu oka.... i wszystko wskazuje na to że chyba to będzie ulubiona karma!!"

Pani Joanna z Bulkowa

"Po 1. Zapach przyciągający psi nos, Po 2. Rozmiar chrupek idealny, mam pewność że pies
się nie zadławi, jak to miało miejsce przy innych suchych karmach, Po 3. Mam wrażenie, że nieoblepia zębów, dzięki czemu mniej kamienia nazębnego! ❤️ To duży plus. Po 4. Jest
naprawdę syta! Mój pies zjadł jej mniej niż puszki i był najedzony. Po 5.
(I myślę że najważniejsze!) SKŁAD! bardzo dobry skład jedzenia to podstawa! Polecam mocno! Pozdrawiam!"

Nagrodę dla kota zdobywają:

Pan Dawid z Nowej Wsi

"Mój pupil był bardzo zadowolony z przekąski.""Pani Justyna z Bydgoszczy

"Daysy jest ponad 2 letnią kotką. Od zawsze jest bardzo wybredna. Ciężko znaleźć produkt, który rzeczywiście ona zje. Tym razem miała możliwość spróbowania suchej karmy Creave łosoś z białą rybą od razu przypadła jej do gustu i zaczęła chrupać. Teraz jeszcze częściej znajduje się przy misce. :) Nie ma żadnych efektów nie porządanych. Kotka jest zadowolona, a Ja razem z nią. ❤"

Pani Magdalena z Poznania

"Lucek jest rocznym kotem europejskim. Pierwszy raz próbował suchej karmy bezzbożowej Crave o smaku łososia i białej ryby. Mimo początkowej niepewności, zaintrygował go jej zapach i po chwili chętnie spróbował, by po czasie całkiem głośno chrupać :) Na codzień nie jest on karmiony suchą karmą, jednak po jego reakcji, na pewno będzie otrzymywał ją w formie przysmaków i/lub dodatkowych posiłków. Mnie osobiście przekonał również niewielki, owalny kształt chrupki, zapach oraz sama cena tej karmy. Myślę więc, że będziemy do niej chętnie wracać :)"
pixel