Rettenmaier Polska

Higiena Twojego zwierzęcia – pomóż mu o nią zadbać

Posiadanie gryzonia daje wiele radości. Jako dumny i szczęśliwy właściciel na pewno doskonale o tym wiesz. To jednak nie tylko źródło radości i szczęścia. To też obowiązek, który spadł na Twoje barki. Musisz zadbać o wiele czynników. Nie tylko o odpowiednią karmę. Bardzo ważna jest też odpowiednia higiena w klatce, terrarium, a nawet w kuwecie. W końcu niewychodzące koty też muszą gdzieś załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Tutaj na pomoc przychodzą trociny Rettenmaier.

Brak higieny to nie tylko problem estetyczny. Nie tylko sprawi, że w Twoim domu będzie brzydko pachniało. Klatka lub kuweta będzie też siedliskiem bakterii. Twoje zwierzę i wszyscy domownicy mogą być narażeni na wiele problemów zdrowotnych.

Nie pozwól na to. Spraw, by Twój dom był czysty, pachnący i wolny od chorobotwórczych zarazków. Nie tylko atmosfera w Twoim domu będzie przyjemniejsza. Zdrowszy i szczęśliwszy będzie też Twój zwierzak. On na pewno odpłaci Ci za to swoją bezgraniczną miłością.

Rettenmaier – produkty w służbie higieny

Wszystkie małe zwierzęta domowe, a także niektóre z tych większych – choćby koty – potrzebują w swoim otoczeniu miejsca wypełnionego odpowiednią ściółką. Może służyć ono zarówno jako mieszkanie dla zwierzaka, jak również świetne miejsce do zabaw. Zależnie od wypełnienia i gatunku podopiecznego, spełnia również rolę wygodnej i prostej w czyszczeniu toalety. Istotne jest jednak, aby podściółkę właściwie dobrać – tak, aby nie zaszkodzić zdrowiu zwierząt, a jednocześnie zadbać o ich dobre warunki życiowe.

Marka Rettenmaier to przede wszystkim szeroki wybór ściółek dedykowanych zarówno kotom do wypełnienia kuwety, jak również małym zwierzętom domowym w celu wyścielenia dna klatki. Wszystkie produkty mają zróżnicowany skład i różną formę, dlatego też dobrze jest właściwie je dobierać do potrzeb zwierzęcia i jego preferencji.

Rettenmaier Polska – postaw na jakość

Wybór odpowiednich trocin, ściółek czy podściółek ma ogromne znaczenie dla Twojego zwierzęcia. Niektóre przecież mogą przypaść mu do gustu bardziej niż inne. Wszystko też zależy od tego, czego oczekujesz od trocin. Jakiej chłonności czy zapachu. Wszystko też zależy od tego, jakie konkretnie masz zwierzę. Żwirek do kuwety dla kota krótkowłosego może niekoniecznie pasować kotu długowłosemu. A ściółka odpowiednia dla królika może irytować mniejszego gryzonia.

Właśnie pod kątem potrzeb i możliwości warto przejrzeć produkty Rettenmaier. Sklep ZooArt pomoże Ci w podjęciu najlepszej decyzji. Bogaty asortyment sprawia, że bez problemu znajdziesz i porównasz ze sobą wszystkie interesujące Cię produkty.

pixel