Frontline (Boehringer Ingelheim)

Krople frontline – powstrzymaj inwazję

Pchły i kleszcze to realny problem. Może spotkać Ciebie, Twojego psa lub kota. Pasożyty nie tylko drażnią Twojego pupila i pogarszają jakość jego życia. Są też nosicielami wielu chorób. Problem nasila się zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym, gdy plaga tych okropnych pasożytów jest największa. Tutaj pomoże Ci Frontline.

Opinie na temat pasożytów są jednoznaczne - pchły i kleszcze są bardzo niebezpieczne. Są nosicielami chorób, które mogą doprowadzić nawet do śmierci. Pchły powodują uciążliwe swędzenie, mogą być przyczyną reakcji alergicznej, zapalenia skóry, doprowadzić do anemii i wywołać wiele innych dolegliwości. Kleszcze są jeszcze groźniejsze, mogą być źródłem śmiertelnych i nieuleczalnych chorób. Trudno też przed nimi uciec. Twój pies przecież musi wychodzić na spacery. A długie wyjścia na łono natury są dla niego źródłem wielkiego szczęścia.

Frontline dla psa pozwoli wam obojgu nie rezygnować z radości, którą dają te spacery. Pozwoli też Twojemu psu na to, by mógł wieść spokojne życie. Bez pcheł i kleszczy. Po to właśnie powstała marka Frontline. Krople możesz też aplikować Twojemu kotu. Są dostępne też w wersji dla tych zwierząt.

Frontline – kleszcze i pchły nie mogą być problemem

Internetowy sklep zoologiczny ZooArt oferuje klientom pomoc w ochronie ich pupilów, zwłaszcza przed pasożytami. Właścicielom czworonogów, dla których długie spacery po lasach i łąkach to codzienność marka Frontline proponuje płyny i spraye o bogatym składzie chemicznym, który jest w pełni bezpieczny dla psa. Chronią go przed inwazją pcheł, kleszczy i wszołów, które niezauważone mogą spowodować nieprzyjemne, zdrowotne konsekwencje dla zdrowia pupila

Produkty Frontline są skuteczne i łatwe w użyciu. Wystarczy parę kropli naniesionych na skórę psa, aby usunąć do nawet 100% pcheł żyjących w sierści. Preparaty Frontline działają nawet do 3 miesięcy od ostatniego stosowania go. Ze względu na swoją delikatność można je stosować u szczeniąt od 10 tygodnia życia, dla których pasożyty są szczególnym niebezpieczeństwem. Krople na pchły Frontline, jak i inne preparaty marki są odpowiedzią na zapotrzebowania klientów, którzy preferują mieć pewność co do stanu zdrowia psa lub kota i lubią zapobiegać niż leczyć.

Produkty stworzone są dla rutynowych zabiegów zapobiegających inwazjom kleszczy, pcheł i wszołów. Preparaty dostępne są dla pupili w różnych rozmiarach, od tych najmniejszych (do 6 kg), aż po te duże (do 40 kg). Preparaty Frontline na kleszcze potrafią zwalczyć 3 typy kleszczy występujących w Polsce, a ich dodatkowym atutem jest to, że działają aktywnie nawet po kontakcie z wodą.

Frontline – skład, opinie, co jeszcze sprawdzić przed zakupem?

Chcesz kupić Frontline dla kota lub psa? Chcesz zadbać o jego bezpieczeństwo? To bardzo dobrze o Tobie świadczy. Zacznij od określenia wagi Twojego pupila. Preparaty Frontline są do niej dostosowane. Gdzie kupisz Frontline? Sklep internetowy ZooArt przyjdzie Ci z pomocą. Oferta obejmuje sprawdzone i skuteczne produkty, które ochronią Twojego psa lub kota.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz skonsultować się z zaufanym lekarzem weterynarii. Zajrzyj też do Internetu i sprawdź opinie na temat Frontline. Popularne produkty cieszą się dużym zainteresowaniem ludzi, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Cena na pewno nie zwali Cię z nóg. Dobre i skuteczne preparaty wcale nie muszą być drogie. Muszą być za to warte swojej ceny. Produkty Frontline nie powinny Cię rozczarować.

pixel