flexi

Spacery to prawdziwa przyjemność! Jeśli masz odpowiednią smycz

Wyjścia na spacer są często najprzyjemniejszą część dnia. Na pewno tak postrzega ten czas Twój pies. On zawsze jest gotowy do wyjścia na spacer. Zawsze gotów jest odkrywać, węszyć, biegać i dobrze się bawić. Nie może jednak tego robić samowolnie. To byłoby zbyt nieodpowiedzialne i niebezpieczne.

Pies musi być dobrą smycz. Długą, widoczną z daleka i wytrzymałą. Taką jak smycz Flexi. Na Twojego psa czyha wiele niebezpieczeństw. Świat zewnętrzny nie zawsze jest mu przyjazny. Może wpaść pod samochód, zostać zaatakowany przez innego psa lub nawet człowieka. Może się też po prostu wystraszyć i uciec w panice przed siebie. Dobra smycz zaoszczędzi mu takiego stresu.

Smycz automatyczna Flexi jest w stanie sprawić, że spacery będą bezpieczne i przyjemne. Twój pies będzie szczęśliwy i wybiegany. Ty też będziesz mógł przestać martwić się o jego bezpieczeństwo, a zacząć cieszyć spacerami. To przecież bardzo przyjemna i relaksująca część dnia. Dopilnuj, by taka pozostała. To łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy tylko dobra, widoczna z daleka, elastyczna, choć wytrzymała smycz. Kupienie takiej w dzisiejszych czasach nie będzie dla Ciebie problemem.

Flexi – smycz, która zadba o bezpieczeństwo Twojego psa

W internetowym sklepie zoologicznym ZooArt znajdują się produkty marki Flexi, która od wielu lat jest znana i doceniana wśród właścicieli czworonogów za produkty i akcesoria dla zwierząt najwyższej jakości. Jednym z flagowych produktów tej marki są automatyczne smycze charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i odpornością na każde warunki pogodowe panujące na spacerze.

Smycze Flexi są wykonane z połączenia twardego plastiku z grubą tasiemką, która pod wpływem ruchu wydłuża się i samodzielnie zwija. Zapobiega to problemom poplątanej smyczy, która ciągnie się po ziemi obok psa. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie trzeba jej prać po każdym spacerze podczas, którego pogoda nie dopisuje.

Asortyment internetowego sklepu ZooArt bogaty jest różnej wielkości i długości smycze Flexi dla psów. Powinno się je wybierać na podstawie masy ciała psa. Rozmiary zaczynają się od XS (pies do 6 kg) i S (12 kg), a kończą na L (pies do 60 kg). Element łączący koniec tasiemki z obrożą psa jest solidny i metalowy, przez co prawdopodobieństwo przerwania się elementów jest bardzo małe. Dla osób lubiących posiadać duży wybór, smycze Flexi dla psów oferowane są w bogatej gamie kolorystycznej.

Wszystko po to, byś mógł wybrać jak najlepszą smycz dla Twojego psa. Taką, która sprawi, że spacery będą przyjemne i bezpieczne. To bardzo ważne. W końcu Twój pies potrzebuje tych spacerów. Potrzebujesz ich również Ty. Tych bezpiecznych i relaksujących momentów podczas dnia.

Smycze i akcesoria Flexi – co wybrać? Jak podjąć decyzję?

Zdecydowałeś się wybrać smycz dla psa Flexi, nie wiesz jednak jaką? Nie jesteś pewien na co powinieneś zwrócić uwagę? To prostsze niż myślisz. Dużo zależy od Twojego psa. Od tego ile waży i jak zachowuje się podczas spacerów. A także od tego, czego oboje oczekujecie od spacerów. A przecież to Ty znasz swojego psa i jego potrzeby najlepiej. Wszystkie je pomoże Ci zaspokoić marka Flexi. Smycz musi przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo Twojemu psu. Musi go utrzymać, dlatego dostosowanie smyczy do wagi Twojego psa jest tak ważne. Wybór koloru smyczy też jest ważniejszy niż myślisz. Uchwyt powinien być solidny i opływowy. Tak, by dobrze i pewnie leżał w dłoni. Dzięki temu pies Ci się nie wyrwie.

Zwróć też uwagę na odpowiednią długość. Pies, który trzyma się głównie przy Twojej nodze i nie wyrywa się na dłuższe eskapady, jest starszy i spokojny, nie potrzebuje bardzo długiej smyczy. Krótsza w zupełności wystarczy. Zupełnie inaczej jest w sytuacji, gdy pies jest aktywny, ciekawski, wszędzie go pełno i ciągle by gdzieś biegł. Wtedy dłuższa smycz sprawi mu wiele radości. A Ciebie uczyni spokojniejszym o poczynania Twojego psa. Zawsze będziesz go miał pod kontrolą i zapewnisz mu bezpieczeństwo.

pixel