Lolo Pets

Lolo Pets – by trening był zabawą


Nauczenie psa sztuczek czy chociażby elementarnych zasad posłuszeństwa to marzenie wielu ludzi. Czasami chodzi też o względy bezpieczeństwa – zawsze to lepiej, gdy pies wraca od razu po przywołaniu. Ale nawet najmądrzejszy pies nie rodzi się od razu ze znajomością komend, tych trzeba go dopiero nauczyć. A będzie to łatwiejsze z odpowiednią pomocą. Tu przydatne mogą okazać się ciastka Lolo Pets.

Spacery z psem to nieodzowna część opieki nad nim i to nawet jeśli pies ma do swojej dyspozycji ogródek, nic nie zastąpi mu prawdziwych spacerów. A tak spacery, jak i zwyczajne spędzanie wspólnie czasu to będą czynności dużo przyjemniejsze, jeśli pies po prostu będzie się słuchał. Jedne łapią to szybciej, inne uczą się posłuszeństwa trochę wolniej, ale każdego psa można tego nauczyć. A tę naukę ułatwi mu Lolo Pets.
Nauka psa, tak posłuszeństwa, jak i rozmaitych sztuczek to bardzo wartościowy i zabawny sposób na spędzanie czasu z psem. Pod warunkiem, że sprawisz, że również dla psa będzie to przyjemne doznanie. Psa dużo lepiej zachęcać i nagradzać, niż karać. Tylko wtedy uczy się chętnie i z radością. Postępowanie w ten sposób sprawi, że będziesz cieszył się obecnością naprawdę grzecznego i uroczego psa.

Przysmaki dla psa Lolo Pets – co jest w ofercie?


Uczenie psa nowych rzeczy wymaga czasu, zaangażowania i odpowiedniego podejścia w tym, oczywiście, pozytywnego nastrajania psa do nauki i nagradzania go w jej trakcie. Nagrodą może być wszystko – pogłaskanie albo miłe słowo, ale czworonóg na pewno doceni też nagrodę, którą może zjeść, taką jak, na przykład przysmaki dla psa Lolo Pets.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz ciasteczka treningowe dla psów dorosłych, a także dla szczeniąt i przedstawicieli małych ras. Wszystkie są wygodnie zapakowane i możesz je z łatwością wziąć ze sobą w teren. Smakołyki dla psa Lolo Pets dostępne są w różnych wariantach smakowych, w tym miętowym, bananowym, o smaku łososia norweskiego, małży nowozelandzkiej czy owoców morza. W ten sposób łatwo dobierzesz treningowe przysmaki, które będą najlepsze dla Twojego psa.
W naszym sklepie dostępne są też maty treningowe do nauki czystości szczeniaka. Dzięki takim matom zabezpieczysz swój dom i nauczysz psa załatwiania się w jednym, konkretnym miejscu. Z biegiem czasu właśnie w ten sposób nauczysz pieska załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych na zewnątrz, a Twój dom pozostanie czysty i higieniczny.

Smakołyki dla psa – najlepszy sposób trenowania zwierzęcia

Każdego psa można nauczyć nowych sztuczek, jeśli tylko ma się do tego wystarczającą ilość cierpliwości. Nie zaszkodzą też smakowite nagrody, o czym doskonale wie marka Lolo Pets. Ciasteczka tego producenta to wysokiej jakości przysmaki treningowe, które są w stanie wspomóc i przyspieszyć proces nauki psa.
Te smakołyki nie mogą być podstawą diety, za to stanowią doskonałą nagrodę, gdy pies zachowa się grzecznie i posłusznie. Dobierz je przede wszystkim pod kątem upodobań kulinarnych Twojego psa, bo jeśli będą mu smakować, tym chętniej będzie wykonywać polecenia, by zasłużyć na kolejną porcję przysmaków Lolo Pets.
Sklep ZooArt to miejsce, w którym dbamy o zadowolenie wszystkich zwierzaków, dlatego w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego psa. Dlatego z łatwością dopasujesz ciastka do rozmiarów i wieku psa, tak by gryzienie ich i zjadanie nie było dla niego męczącym doznaniem. Zawsze warto też zapoznać się z opiniami na temat danego produktu, które znajdziesz w Internecie.

    pixel