Maced

Maced jest marką, która jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat. Produkty Maced od zawsze wyróżniają się dopracowanym i bezpiecznym składem. To właśnie połączenie nowoczesnych rozwiązań tradycji i naturalnych procesów sprawia, że Maced to synonim najwyższej jakości przysmaków dla psów. W ofercie znajduje się szeroka gama produktów, będąca odpowiedzią na potrzeby wszystkich psów:


Super Premium – to linia gryzaków i przekąsek, charakteryzująca się wysoką zawartością mięsa, a także ciekawymi i funkcjonalnymi dodatkami tj. mięta, czy algi i oregano,


100% Natura – produkty suszone, pełne mięsnego aromatu i właściwości odżywczych, wolne od jakichkolwiek dodatków,


SPORT UP! – trenerki, stanowiące doskonałe narzędzie treningowe, które pomaga wzmocnić dobre zachowania psa,


Dental Snack– produkty dentystyczne w dwóch rozmiarach, które wspierają dbanie o zdrowe uzębienie psów.

Dodatkowo w ofercie Maced można znaleźć ciastka i przekąski o różnych kształtach i smakach oraz produkty takie jak ser himalajski, czy poroże jelenia.

Właścicielem brandu Maced jest Assisi Pet Care - największy producent branży pet food w Polsce i jeden z największych w Europie, który posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Polanowie oraz Gardnie.
Pozostałe brandy należące do Asissi Pet Care to: DogWay, Hollings, HiLife oraz Pet Munchies, których produkty są dostępne na półkach we wszystkich kanałach sprzedaży na większości europejskich rynków.

pixel