KONG Company

Dobra zabawa z psem – źródło niewyczerpanej radości

Zabawa z psem to bardzo przyjemny i relaksujący sposób spędzania wolnego czasu. Buduje też więź między Twoim psem a Tobą. Pies, który chce się bawić i który na towarzysza swojej zabawy wybiera właśnie Ciebie to pies, który bardzo Cię kocha. Chce dzielić z Tobą całe swoje życie i dzielić się radościami.

Nie ma jednego sposobu na zabawę z psem. Bawić można się zawsze i wszystkim. Jednak odpowiednie, bezpieczne dla niego zabawki na pewno podniosą tę zabawę na zupełnie nowy poziom. Przekonaj się ile radości może dać wam obojgu zabawka Kong.

Nie rezygnuj z zabawy z psem. Zawsze znajdź na nią trochę czasu. To bardzo relaksujące, odprężające i przyjemne. A zabawa nigdy nie będzie nudna dzięki Kong. Zabawka dla psa tej marki to rzecz bezpieczna i wytrzymała. Zapewni Twojemu psu i Tobie długie godziny rozrywki. Pozwoli też Twojemu psu na zapełnienie sobie wolnego czasu i rozładowanie energii, gdy musi zostać sam w domu.

Zabawka Kong dla psa – by zabawa nigdy nie była nudna

Każde zwierzę domowe oprócz miłości, uwagi i zaspokojenia podstawowych potrzeb naturalnych potrzebuje także zabawy. Marka Kong Company jest liderem wśród producentów inteligentnych zabawek dla psów i kotów. Ich niekonwencjonalne projekty, ciekawe pomysły i nietuzinkowe rozwiązania pomagają rozwijać się zwierzęciu.

Jednym z flagowych produktów dla psów marki Kong Company jest kauczukowy Kong, który pobudza instynkt myśliwski psa. Dzięki swojej wytrzymałości może służyć przez lata intensywnej zabawy. Do środka zabawki wsypuje się trochę pokarmu lub smakołyków, które działają stymulująco na węch psa. Doskonałe rozwiązanie dla właścicieli, którzy zostawiają swoich pupilów samych w domu na czas pobytu w pracy. Dzięki zabawce Kong dla psa, Twój pupil będzie miał zajęcie, na którym będzie mógł się skupić podczas nieobecności właścicieli.

W asortymencie sklepu zoologicznego ZooArt znajdują się również produkty, które przeznaczone są dla kotów. Jednym z nich jest Bat-a-bout Flower, który naturalnie pobudzi instynkty łowieckie kota, skłaniając go do zabawy. Zabawka wzbogacona jest w kocimiętkę.

Kong Company posiada bogatą gamę produktów przeznaczonych dla zwierząt uwielbiających bezpieczną aczkolwiek absorbującą zabawę. Zabawka dla psa Kong zapewni mu wiele godzin świetnej zabawy. Tak samotnie, jak i przy Twoim udziale. Bo dla Twojego psa zawsze jest pora na dobrą zabawę.

Kong – zabawka godna uwagi. Jak ją wybrać?

Wybór zabawek Kong to zawsze dobry wybór. Są wytrzymałe, bezpieczne i zwyczajnie interesujące dla Twojego psa. Piłka Kong dla psa zapewni mu długie godziny wypełnione po brzegi radością i zabawą. Jak wybrać odpowiednią zabawkę?

Kieruj się przede wszystkim potrzebami Twojego psa i jego możliwościami. Dopasuj zabawkę do jego wzrostu, wielkości, wieku i aktywności Twojego psa. Tylko wtedy Twój pies będzie w pełni szczęśliwy. A to szczęście może zapewnić mu właśnie Kong. Zabawka musi być nie tylko interesująca i rozwijająca dla Twojego psa. Musi też być bardzo wytrzymała i całkowicie bezpieczna. Tak, by podczas zabawy absolutnie nie zrobił sobie żadnej krzywdy. Sama zabawka też musi wytrzymać wiele przejawów energii i entuzjazmu Twojego psa. Tylko wtedy jest zabawką dobrą.

Jeśli się wahasz, zajrzyj do Internetu. Sprawdź opinie innych ludzi, zobacz jak inne psy bawią się zabawkami marki Kong. Poczuj w pełni szczęście, które może być udziałem Twoim i Twojego psa. Wtedy dokonasz najlepszego wyboru.

pixel