ZOLUX

Zolux – zadbaj o swojego pupila

Decyzja o przygarnięciu pod swój dach zwierzęcia powinna być decyzją przemyślaną dogłębnie. Trzeba zawsze mierzyć siły na zamiary. I jeszcze zanim zwierzak pojawi się w domu, zdobyć odpowiednią wiedzę i wyposażenie dla zwierzątka. Nieważne, czy myślisz o kocie, fretce, śwince morskiej czy bardzo popularnym w polskich domach chomiku. Wszystkie te zwierzaki mają swoje potrzeby. A pomóc w spełnianiu ich może Zolux.

Zapewnianie zwierzęciu odpowiedniej opieki to nie tylko karmienie go dobrą karmą w określonych godzinach w ciągu dnia. To też zapewnienie mu idealnych warunków do życia. To szczególnie ważne, na przykład w przypadku gryzoni. Klatka dla chomika Zolux będzie dla Twojego chomika całym światem. Z kolei kot, który nie dostanie odpowiedniego drapaka, zrobi sobie drapak z mebli w Twoim domu.

Zapewnij swojemu zwierzęciu idealne warunki do życia. Nieważne na jakie zwierzę się decydujesz. Każde z nich zasługuje na wszystko to, co najlepsze. W zamian odwdzięczą Ci się swoją miłością i towarzystwem. Zawsze chętnie dotrzymają Ci towarzystwa, a klatka Zolux będzie dla Twojego gryzonia wspaniałym i bezpiecznym domem. Nie będziesz musiał się o niego martwić.

Zolux – drapak dla kota lub klatka dla chomika – wyposaż pupila

Twoje zwierzątko zasługuje na najlepsze traktowanie. Zasługuje też na najlepsze warunki bytowe. Musi być bezpieczne, czuć się swobodnie i być szczęśliwe. Wtedy będziesz mógł mówić o tym, że jako opiekun zwierzęcia osiągnąłeś prawdziwy sukces. Bardzo dopomóc może Ci w tym firma Zolux.

Klatka, drapak, furminator – nieważne czego potrzebujesz i dla jakiego zwierzęcia. Poszukaj wśród oferty firmy. Producent nie zamyka się na jeden gatunek zwierzęcia. Dokłada wszelkich starań, by zadowolić jak największą liczbę właścicieli rozmaitych zwierząt. Bo taka właśnie idea przyświeca marce Zolux. Klatki, drapaki i inne akcesoria to tylko środek do spełnienia celu. A tym celem jest szczęście Twojego pupila.

Gdzie znajdziesz wszystkie te produkty marki Zolux? Sklep ZooArt jest odpowiednim miejscem. Zróżnicowany i bogaty asortyment znanego i uznanego producenta akcesoriów dla zwierząt dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu każdy twój zwierzak może być zadbany i szczęśliwy. A przecież to jest najważniejsza wartość.

Zolux – wybierz produkty idealne dla Twojego zwierzaka

Zainteresowały Cię produkty marki Zolux? Klatka dla chomika domaga się wymiany lub powiększenia? A może potrzebny Ci nowy drapak dla kota? To bardzo dobrze o Tobie świadczy, że troszczysz się o komfort Twoich zwierząt. Docenia to też Zolux.

Drapak dla kota wybieraj zgodnie z upodobaniami Twojego pupila. Nie wszystkie drapaki przypadną do gustu wszystkim kotom. To bardzo wybredne stworzenia. Nie będą ostrzyć pazurków na czymś, co im nie odpowiada. Dlatego obserwuj zwyczaje Twojego kota, zanim podejmiesz odpowiednią decyzję. A w podjęciu jej pomoże Ci różnorodność produktów Zolux.

Drapak powinien być wytrzymały i przyjemny w dotyku. Inaczej łapki kotka nie będą chciały mieć z nim styczności. Musi też dobrze sprawdzać się w swojej podstawowej funkcji, czyli odpowiednio zająć się kocimi pazurkami. Ważna jest też funkcja relaksacyjna. O niej też nie możesz zapominać. Zwłaszcza jeśli Twój kot jest nerwowy lub wycofany. Wybierz taki drapak, który pozwoli Twojemu kotu się odstresować.

pixel