Karma dla wiewiórek

ilość znalezionych towarów: 4

Wiewiórka – nieoczywista i sympatyczna towarzyszka. Karm ją odpowiednio

Gdy myśli się o gryzoniach odpowiednich do hodowania w domu, wiewiórki nie są najbardziej oczywistym wyborem. Mają jednak swoich zwolenników, a grono to ciągle się powiększa. Ty też jesteś właścicielem tego żywiołowego zwierzaka? A może zastanawiasz się nad jego posiadaniem? W obydwu przypadkach powinieneś wiedzieć, co jedzą wiewiórki.

Odpowiednie karmienie Twojego gryzonia to podstawa, ponieważ wiewiórki to niezwykle delikatne stworzenia. W kwestii żywieniowej kojarzą się głównie z orzechami. To przecież taki dobrany duet - orzeszek i wiewiórka. Co je naprawdę? I czy tylko orzechy? Same orzechy to jednak za mało. Bez odpowiedniej karmy Twoja wiewiórka utraci radość i energię do życia, a ucierpieć może nawet jej wygląd. Źle karmiony rudzielec może zacząć chorować, czasami bardzo poważnie. Nie lekceważ tego - zadbaj o dietę swojego gryzonia.

Odpowiednio dobrana karma dla wiewiórek jest dla nich konieczna do długiego i szczęśliwego życia. Zapewnij im ją, a zyskasz uroczego i zabawnego towarzysza. Obserwowanie szczęśliwej wiewiórki jest powodem do ogromnej radości i sprawi Ci mnóstwo przyjemności. Aby tak było, pamiętaj o zbilansowanej diecie dedykowanej tym zwierzątkom.

Dobra karma dla wiewiórki – poznaj ofertę ZooArt

Jeśli masz lub dopiero planujesz mieć wiewiórkę, potrzebujesz dla niej odpowiedniej karmy. Sklep internetowy ZooArt jest doskonałym miejscem do poszukiwań. W ofercie znajdziesz jedzenie dla wiewiórki w tylu smakowitych i zdrowych wariantach, że nawet najbardziej wymagający i wybredny gryzoń powinien czuć się zadowolony.

Najlepsza karma dla wiewiórki to karma smaczna i zróżnicowana pod kątem rozmaitych składników. Zawsze możesz ją też uzupełniać orzechami, truskawkami, jabłkami, pestkami dyni lub słonecznika i innymi smakołykami. Nadal jednak nie możesz zaniedbać kwestii karmy podstawowej. To właśnie ona jest głównym wyżywieniem Twojej wiewiórki.

W ofercie ZooArt znajdziesz więc karmy podstawowe oraz dodatkowe smakołyki. Karmy warzywne, owocowe, z lucerną, topinamburem czy orzechami. Oparte na jednym lub kilku różnych składnikach - wybór jest ogromny. Karmy zapewnią Twojej wiewiórce smaczne, pożywne i przede wszystkim zdrowe oraz pełnowartościowe posiłki. To naprawdę bardzo ważne. Rola odpowiedniej diety w profilaktyce zdrowotnej jest wręcz nieoceniona.

Jaka karma dla wiewiórki? Decyzja należy do Ciebie!

Twoja wiewiórka zasługuje na wszystko to, co najlepsze. To duża odpowiedzialność zadbać o żywe stworzenie pod Twoim dachem. Dlatego nie martw się, jeśli masz jakieś wątpliwości i nie wiesz, co wybrać. Nie jesteś w tym sam!

Jaka karma dla wiewiórki będzie odpowiednia? Przede wszystkim taka, która zapewni jej sto procent dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze, witaminy, minerały, makro- i mikroelementy. Karmę możesz ponadto uzupełniać i urozmaicać dodatkami, jednak podstawa jest najważniejsza. To na niej opiera się cała dieta Twojej wiewiórki. To również karma w głównej mierze dba o jej zdrowie.

Zadbaj też o to, by karma była smaczna. Dobra karma dla wiewiórki musi uwzględniać ich gusta kulinarne. Wybieraj, eksperymentuj, mieszaj i dobieraj smaki. Dzięki apetycznemu posiłkowi gryzoń częściej i chętniej będzie zaglądał do miski.

Wciąż masz wątpliwości jaką karmę wybrać? Możesz skonsultować się z innymi właścicielami wiewiórek. Nie potrzebujesz do tego wiele. Zajrzyj do Internetu i poszukaj opinii na temat karm dla tych uroczych gryzoni. Dowiedz się, które cieszą się największą popularnością zarówno wśród wiewiórek, jak i ich właścicieli.

    pixel