Żwirek kukurydziany dla kota

ilość znalezionych towarów: 4

Żwirek kukurydziany – pozwól kotu na komfort

Kot w domu, zwłaszcza ten, który nie wychodzi na zewnątrz, oznacza konieczność pojawienia się kuwety. Załatwianie potrzeb fizjologicznych w komfortowych i higienicznych warunkach jest dla Twojego kota bardzo istotne.

Ma to znaczenie też dla Ciebie, bo jeśli kot uzna, że kuweta nie spełnia jego standardów, znajdzie sobie inne miejsce, w którym będzie się załatwiać, co może przysporzyć Ci wielu problemów. Pomóc może żwirek kukurydziany dla kota. Kot musi gdzieś załatwiać swoje potrzeby, a kuweta jest do tego najodpowiedniejszym miejscem. Już bardzo małego kotka można nauczyć tej sztuki, ale sama kuweta to nie wszystko. Ważny jest też żwirek.

Wie o tym marka Benek. Kukurydziany żwirek proponowany przez markę pozwoli uczynić kuwetę miejscem komfortowym do załatwiania wszelkich kocich potrzeb fizjologicznych. Dobór żwirku ma kluczowe znaczenie dla higieny i wygody Twojego kota. Dobrze dobrany sprawia, że kuweta jest prostsza w czyszczeniu, a nieprzyjemne zapachy są skutecznie zatrzymywane i nie wydostają się na zewnątrz. Żwirek kukurydziany jest w stanie pomóc Ci to wszystko osiągnąć, a przy tym może wystarczyć na naprawdę długi czas, bo jest bardzo chłonny. W ten sposób najlepiej zadbasz o higienę i czystość całego domu.

W naszym asortymencie znajdziesz niejeden żwirek na bazie kukurydzy. Oferujemy produkty, które ulegają zbrylaniu. Oznacza to, że po kontakcie z cieczą granulki przyjmują formę zwartych bryłek. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie Ci je usunąć przy pomocy łopatki do kuwet. Regularnie wyrzucaj zanieczyszczenia z kociej toalety – niektóre mruczki nie skorzystają z kuwety ponownie, jeśli będzie zabrudzona.

  Żwirek kukurydziany dla kota – do łatwiejszego czyszczenia

  Na rynku dostępne są rozmaite żwirki. Jest ich tak dużo, że korzystanie ze zwykłego piasku, takiego jak na przykład z piaskownicy, kompletnie mija się z celem, bo zakup tego odpowiedniego jest naprawdę bardzo prosty. Ciekawą opcją są właśnie żwirki kukurydziane dla kotów. Zupełnie ekologiczne, nadają się do spłukiwania w toalecie i nie zapychają rur, co czyni czyszczenie kuwety jeszcze łatwiejszym zadaniem.

  Dostępny w naszym sklepie żwirek kukurydziany Benek to produkt w pełni roślinny i ekologiczny. Możesz się go pozbywać przez spuszczanie w toalecie, bo nie zbryla się i nie zapycha rur, ale z powodzeniem możesz go tez kompostować, co pomoże Ci w stworzeniu doskonałego, naturalnego nawozu.

  W naszym asortymencie odnajdziesz żwirek dla kota kukurydziany w opakowaniach o różnej pojemności – od 7 do nawet 25 litrów, a także w różnych wariantach zapachowych lub naturalny, bez zapachu. Każdy z nich jest bardzo chłonny, łatwo się zbryla i powstrzymuje złe zapachy przed rozprzestrzenieniem się po domu.

  Możesz wybrać żwirek zbrylający się o zapachu świeżej trawy lub morskiej bryzy. Jeśli Twój kot korzystał do tej pory z podłoży pozbawionych woni, wprowadzaj aromatyczny żwirek powoli. Najpierw wymieszaj go z dotychczasowym produktem. Pamiętaj, że wśród kotów znajdą się takie, które nie przepadają za intensywnym zapachem w kuwecie. Jeśli więc eksperyment z aromatycznym podłożem się nie powiedzie, w naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo bezzapachowych żwirków, które świetnie wiążą zapachy, dlatego nie musisz obawiać się nieprzyjemnej woni w pobliżu kuwety.

  W naszym asortymencie znajdziesz podłoże Super Benek Corn. Ten żwirek zbrylający się został wyprodukowany wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawiera dodatków chemicznych, co znacznie ułatwi Ci usuwanie zanieczyszczeń. Super Benek Corn może być kompostowany.

  Podłoża do kuwety – jakie będzie najlepsze dla Twojego kota?

  Dobór odpowiedniego żwirku ma kluczowe znaczenie dla tego, czy Twój kot w ogóle zechce korzystać z kuwety. Oczywiście, kuweta musi być też odpowiednio często sprzątana, tego nie zastąpi nawet najlepszy żwirek kukurydziany dla kota. Jednak sam wybór podłoża do kuwety jest na tyle istotny, że nie może za Ciebie zdecydować o nim przypadek. Co jest ważne przy wyborze żwirku?

  Liczy się sporo czynników. Do najważniejszych można zaliczyć jego chłonność – chłonny żwirek wystarczy po prostu na dłużej, zdolność do zbrylania się – w ten sposób łatwiej usunąć zanieczyszczoną część i pozostawić w kuwecie tę nadal czystą i zdolność do pochłaniania zapachów, by nie psuły atmosfery w domu. Dobrze też, by był ekologiczny i mógł służyć jako kompost albo być spłukiwany w toalecie, taki jest na przykład żwirek kukurydziany. Opinie na temat konkretnego żwirku też warto wcześniej poznać. Korzystanie z puli cudzych doświadczeń może pomóc w podjęciu najlepszej dla Ciebie decyzji i wybrać żwirek, który najbardziej spełnia wymienione kryteria, a przy tym nie przykleja się przesadnie do kocich łapek i ich nie rani – koci komfort jest najważniejszy.

  Poznaj zróżnicowaną ofertę kukurydzianych podłoży do kuwet

  Wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby kotów, dlatego skomponowaliśmy bogatą ofertę żwirków, wśród których nie brakuje podłoży z kukurydzy. Oferujemy produkty, które są delikatne dla łap zwierzęcia. Nie ranią ich, a dodatkowo nie przyklejają się do nich, co zapewni wygodę nie tylko kotu, lecz także Tobie. Ziarenka nie będą się bowiem roznosiły poza kocią toaletę. Oferujemy podłoża, które są wykonane ze składników roślinnych, dzięki czemu nie powodują podrażnień czy reakcji alergicznych u wrażliwych zwierząt.

  Dbamy o komfort zarówno kotów, jak i opiekunów. Skomponowaliśmy asortyment w taki sposób, żeby znalazły się w nim opakowania żwirku o różnej wielkości. Jeśli Twoje zwierzę ma już ulubione podłoże, możesz zdecydować się na worek o pojemności 25 l. Wciąż szukasz żwirku, z którego kot chętnie skorzysta? Spróbuj mniejszych opakowań, na przykład o pojemności 6 l.

  Wiemy, że coraz większa liczba osób dba o środowisko naturalne. Jeśli starasz się żyć według ekologicznych zasad, w naszej ofercie znajdziesz produkty, które Ci w tym pomogą. Przykładem jest żwirek dla kotów Super Benek Corn. Bryłki, która wytworzyła się z ziarenek po kontakcie z cieczą, nie musisz wyrzucać w małej foliowej torebce do kosza – to podłoże nadaje się bowiem do kompostowania. Dzięki temu zredukujesz ilość produkowanych śmieci.

  Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz wydajny, pochłaniający zapachy i delikatny dla kocich łap żwirek kukurydziany. Opinie na temat tego rodzaju podłoża są jednoznaczne – warto go wybrać!

  Artykuły z naszego bloga

  Jak oduczyć kota sikania w domu? Poznaj przyczyny takiego zachowania Jak oduczyć kota sikania w domu? Poznaj przyczyny takiego zachowania
  Jak oduczyć kota sikania w domu? Poznaj przyczyny takiego zachowania Jak oduczyć kota sikania w domu? Poznaj przyczyny takiego zachowania
  Sucha czy mokra karma dla psa – czyli co powinien jeść pies? Sucha czy mokra karma dla psa – czyli co powinien jeść pies?
  pixel