Brit karma dla kota

ilość znalezionych towarów: 161

Brit – karma dla kota

Karma dla kotów Brit cieszy się dużym zaufaniem właścicieli kotów. Oferuje zbilansowane składniki, zaspokajające potrzeby każdego zwierzęcia. Z dbałości o futrzastych przyjaciół stworzono doskonałą recepturę pokarmów bez dodatków, które mogą negatywnie oddziaływać na stan zdrowia kotów. Karmy Brit nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie ani soi. Składają się ze świeżego mięsa, którego koty najbardziej potrzebują w swojej diecie. Dbając o zdrowie pupila wybierz produkt, jakim jest karma Brit dla kota. Opinie i certyfikaty bezpieczeństwa i jakości od centrów badawczych świadczą o wysokiej klasie oferowanych produktów.

Karma dla kota Brit przeznaczona jest dla zwierząt o różnych potrzebach, adekwatnych do wieku, wielkości i aktywności zwierzęcia. Zapewnia optymalną ilość energii i składników odżywczych. Sklep zoologiczny ZooArt oferuje produkty marki Brit w postaci karmy suchejkarmy mokrej dla kota w różnych smakach i o różnej pojemności. Posiłki są zbilansowane i kompletne, a ich podanie nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. 

 

Karma dla kota Brit – dla kotów o szczególnych potrzebach

Karmy Brit są doskonale przyswajalne przez organizm zwierzęcia. Karmy te to kilka serii dopasowanych do szczególnych potrzeb zwierząt.

Linia hipoalergiczna Brit Care stworzona została z myślą o alergikach i kotach z nietolerancjami pokarmowymi. W składzie produktów nie znajdziesz składników mogących powodować uczulenie i obciążenie układu pokarmowego. Stworzone są z surowców naturalnych i bezpiecznych dla kota. Dostępne są dla kotów małych, dorosłych i starszych oraz tych o specjalnych potrzebach: po kastracji, z nadwagą czy wyjątkowo wybrednych. Karmy z tej linii występują w formie mokrej i suchej.

Linia Brit Carnilove to produkty przeznaczone dla kotów o potrzebach żywieniowych zbliżonych do tych, które występują u kotów dzikich. Zaspokajają wymagania zwierzęcia związane z ich biologiczną naturą. Zawierają dużą ilość mięsa i białka zwierzęcego. W ich składzie nie ma zbóż – są więc idealne dla kocich alergików. Znajdziesz w nich za to kwasy tłuszczowe zapewniające m.in. piękne i zdrowe futerko. W zależności od konsystencji pokarmu – mokrej czy suchej – skomponowane są z łososia, kaczki czy jagnięciny (karma mokra) bądź bażanta i dzika (karma sucha).

Linia Brit Premium to karmy dla kotów o wysublimowanych gustach smakowych. Są lekkostrawne i nie obciążają układu pokarmowego zwierząt. Karma w postaci suchej bogata jest w aromatyczne zioła, które nadają potrawom głębi smaku. Karma w postaci mokrej poddana jest lekkiej obróbce termicznej – jest gotowana na parze, dzięki czemu zachowuje smak, zapach i wartości odżywcze mięsa, z którego jest zrobiona.

Karma dla kotów Brit – czy to dobry wybór?

Brit – karma mokra dla kota to doskonały wybór dla osobników zmagających się z nadwagą lub starszych, mających problem z gryzieniem. Postać sucha sprawdzi się u zwierząt, które m.in. walczą z kamieniem nazębnym. Obserwuj kota, jego potrzeby i dostosuj formę podawanych posiłków do jego indywidualnych potrzeb.

Zapoznaj się w ofertą pokarmów marki Brit. Karma dla kota musi zaspokajać wszystkie jego potrzeby żywieniowe, zgodne z wiekiem, stanem zdrowia i aktywnością fizyczną. Gotowe produkty Brit to pełnoporcjowy posiłek, który zapewni odpowiednią dawkę energii i składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju zwierzęcia. Rozmaite smaki i dobry skład to idealny wybór dla twojego pupila. Są bezpieczne i wolne od składników alergizujących.

Jednym z ulubionych przekąsek może stać się właśnie Brit karma dla kota. Opinie lekarzy weterynarii potwierdzają – to doskonały wybór dla twojego pupila.

pixel