JosiCat

ilość znalezionych towarów: 1

Josicat – karma dla kota głodnego wrażeń

To nieprawda, że koty jedzą wyłącznie to, co same upolowały i piją mleko prosto od krowy. Taki stereotyp długo pokutował pośród ludzi i nadal jest jeszcze w pewnych rejonach mocno zakorzeniony. Na szczęście ta sytuacja się odwraca i obecnie tematyka żywienia kota jest znana, rozbudowywana i szeroko dyskutowana.

Rynek karm dla kotów jest bardzo szeroki i łatwo w nim znaleźć coś odpowiedniego dla każdego mruczka. Swój wkład w jego rozwój ma też Josicat, karma dla kota pozbawiona konserwantów i sztucznych barwników. Głodny kot to nie tylko kot nieszczęśliwy, ale też narażony na wiele problemów zdrowotnych. Każdy przecież wie, że o wiele lepiej jest zapobiegać, niż leczyć.

Josicat dla kota jest w stanie zaspokoić kocie pragnienie smacznej i pożywnej karmy. W ten sposób zyskasz najedzonego i zadowolonego z życia pupila, który będzie z radością wchodził w każdy nowy dzień i odkrywał świat na nowo.

Josicat dla kota – na co możesz liczyć?

Każdy kot zasługuje na smaczną, zdrową i pożywną karmę, każdy też ma zupełnie inne gusta i potrzeby. Dla jego dobra należy uwzględnić wszystkie te czynniki. Od lat próby stworzenia idealnej karmy podejmowane są przez kolejnych producentów pożywienia. Karma dla kota Josicat też stara się trafić do grona odbiorców i proponuje karmę pozbawioną sztucznych składników, która jest skomponowana na bazie zdrowych, naturalnych produktów.

W naszym sklepie dostępna jest karma tej marki o różnych smakach, w tym wołowiny, drobiu, kaczki i ryby. Oferujemy ją w opakowaniach o różnej wielkości, przez co łatwo dopasujesz ilość karmy do swoich potrzeb i możliwości jej przechowywania. Kupisz karmę w wariancie 4, 10, a nawet 18 kilogramów.

Sam zdecydujesz jak wiele karmy i o jakim smaku potrzebujesz. W ten sposób zyskasz pewność, że Twój kot dostaje karmę, która mu smakuje, a Ty zaoszczędzisz swój czas, bo wystarczy ona nawet na długi okres.

Karma dla kota Josicat – wybierz tę odpowiednią

Wybór odpowiedniej karmy dla kota ma kluczowe znaczenie dla jego zdrowia i rozwoju, dlatego nie może zostać oddany w ręce przypadku. Dużo lepszym pomysłem jest staranne jego przemyślenie i kierowanie się jasnymi kryteriami.

Przede wszystkim tym, co się liczy najbardziej, jest zdrowie Twojego kota, dlatego w pierwszej kolejności zawsze patrz na skład karmy. Karma Josicat dla kota, jak zapewnia producent, pozbawiona jest sztucznych barwników, konserwantów i produktów z potencjałem do wywołania alergii, co czyni ją godną uwagi.

W ustaleniu konkretnych potrzeb żywieniowych Twojego kota może pomóc wizyta u lekarza weterynarii lub u dietetyka weterynaryjnego. Dopasowanie karmy i sposobu żywienia do konkretnego kota bardzo dobrze wpłynie na jego dalszy rozwój.

Widoki:
      pixel