Happy Dog

ilość znalezionych towarów: 131

Jako świadomy właściciel, chcesz jak najlepiej zadbać o Twojego pupila – spędzasz z nim czas na spacerach i wspólnych zabawach, pilnujesz terminów wizyt u lekarza weterynarii – zależy Ci, żeby pies był radosny oraz pełen energii. To właśnie dlatego wybór odpowiedniej karmy dla psów może być trudniejszy, niż Ci się wcześniej wydawało. Na rynku jest bardzo wiele propozycji żywienia szczeniaków, dorosłych i starszych psów różnych ras. Jak dokonać najlepszego wyboru? Pomoże Ci w tym marka Happy Dog!

Pierwsza karma dla psów, wyprodukowana przez obecnego producenta psich posiłków Happy Dog, pojawiła się w sprzedaży już w 1965 r. Wówczas dostępna była jedynie w Niemczech, jednak właściciele czworonogów szybko docenili jej wysoką jakość i obecnie karmy dla psów Happy Dog można kupić nie tylko w całej Europie, ale także w niektórych krajach azjatyckich, afrykańskich, czy południowoamerykańskich. Co ciekawe, każda karma Happy Dog produkowana jest w rodzinnym przedsiębiorstwie w Wehringen. To właśnie dlatego marka może zagwarantować najwyższą jakość pożywienia dla Twojego psa.

W składzie każdej karmy dla psów Happy Dog znajdują się jedynie wyselekcjonowane składniki, pochodzące z lokalnych upraw, od miejscowych rolników. Produkty Happy Dog nie zawierają soi i co bardzo ważne – nie są testowane na zwierzętach. Każda receptura karmy dla psów Happy Dog oparta jest na zwierzęcym białku, niezbędnym dla zdrowia i prawidłowego rozwoju Twojego czworonoga. W szerokiej ofercie pokarmów znajdziesz coś nie tylko karmy dla szczeniąt, dorosłych pupili, czy seniorów, ale także propozycje żywienia wrażliwych psów.

Warto wiedzieć, że karma Happy Dog zawiera ostropest plamisty, który wspomaga prawidłową pracę wątroby. Dobrą informacją jest także to, iż posiłki, mimo adekwatnej ilości białka i tłuszczu, nie są wysokoenergetyczne. Optymalna kaloryczność każdej porcji sprawia, że karma dla psówHappy Dog może chronić przed pojawieniem się nadwagi u Twojego czworonoga.

Karma Happy Dog to źródło białka, witamin i najważniejszych składników odżywczych dla Twojego pupila. Wśród produktów Happy Dog znajduje się zarówno sucha, mokra karma, jak i pyszne psie przekąski – idealne, by wynagrodzić Twojego psa za postępy, czynione podczas treningów!

Karma Happy Dog – jak wybrać najlepszą?

Happy Dog – czy to dobra karma? Jeśli zastanawiasz się nad zakupem pożywienia tej marki dla swojego psa, warto wiedzieć, jak dokonać odpowiedniego wyboru. Każdy worek karmy dla psów Happy Dog to źródło białka i witamin, jednak składy poszczególnych rodzajów, różnią się od siebie ich ilością. Dlaczego?

Psi pokarm powinien być dobrany do wieku, wielkości oraz aktywności czworonoga. Żywienie szczeniąt i starszych psów już z zasady powinno być zupełnie inne. Rosnące maluchy potrzebują dużo energii, białka i tłuszczu – są w ciągłym ruchu, dlatego zarówno sucha karma, jak i inne produkty Happy Dog dla szczeniąt mają nieco wyższą ilość kalorii niż karmy dla psów w podeszłym wieku. Z kolei psi seniorzy powinni spożywać pokarm o obniżonej zawartości białka i fosforu, ze względu na ryzyko obciążenia nerek.

W przypadku zwierząt – ich wielkość ma znaczenie. Odżywianie dużego psa też wygląda inaczej, niż żywienie przedstawiciela małej rasy. Producent karmy dla psów Happy Dog doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferuje właścicielom i ich pupilom produkty – źródło białka i składników odżywczych, w formie idealnie dostosowanej do rozmiaru psa. Wielkość krokietów jest optymalna dla poszczególnych ras, by jedzenie za dużych kęsów nie sprawiało problemów, a jednocześnie nie było zbyt drobne i wymagało gryzienia.

W produktach Happy Dog Supreme Sensible skład został skomponowany specjalnie dla potrzeb wrażliwych psów, cierpiących z powodu różnego rodzaju dolegliwości pokarmowych, czy alergii. Marka Happy Dog dokłada wszelkich starań, by nawet karma dla psów o wyjątkowych potrzebach, stanowiła nie tylko źródło białka i dbała o układ pokarmowy, ale także była smaczna dla czworonogów. Szeroki wybór różnych smaków pozwala na lepsze dopasowanie karmy dla psów, które mają problemy pokarmowe.

Czym jeszcze wyróżnia się karma Happy Dog? Wysoką czytelnością składu! Zarówno linia Happy Dog Supreme, jak i pozostałe produkty, mają na opakowaniach szczegółowe i jasne informacje o zawartych w nich składnikach. Zawsze wyraźnie wskazane jest źródło białka zwierzęcego danej karmy dla psów Happy Dog, dzięki czemu właściciel może mieć pełną świadomość tego, jak żywi swojego pupila.

Karma Happy Dog – dodatkowe korzyści dla Ciebie i Twojego psa!

To, jaka karma dla psa zasmakuje Twojemu czworonogowi, zależy od jego kubków smakowych. Od Ciebie zależy, czy będzie ona pełnowartościowa i pełna dodatkowych korzyści, innych niż typowo żywnościowe. Czy wiesz, że sucha karma powinna być w menu zdrowego psa? Nie tylko ze względu na to, że jest bardziej wydajna i można kupić jej większą ilość w niższej cenie, ale głównie ze względu na psie zęby.

Karmy dla psów Happy Dog Supreme w postaci krokietów mają doskonały wpływ na utrzymanie odpowiedniej higieny zębów i jamy ustnej u czworonogów. Są także korzystne dla wzmacniania mięśni i stawów zgryzu. Konieczność pogryzienia twardych krokietów Happy Dog Supreme, rozmiarem dopasowanych do wielkości pyska psa danej rasy, pomaga skutecznie pozbyć się płytki nazębnej i spowalnia proces jej odkładania na szkliwie zębów. Jeśli pies ma tendencję do szybkiego tworzenia się kamienia nazębnego, sucha karma Happy dog Supreme może być podstawą jego codziennej diety.

Każdy właściciel pupila o wrażliwym żołądku powinien skonsultować się z lekarzem weterynarii, który doradzi odpowiedni sposób żywienia czworonoga. Warto zapytać, czy można w tym przypadku stosować serię Supreme Sensible marki Happy Dog. Karma (opinie wielu właścicieli i hodowców w dużej mierze to potwierdzają) o odpowiednio skomponowanym składzie, poprawia trawienie i wspomaga delikatny układ pokarmowy.

Jeśli zależy Ci, by Twój pies był zawsze pełen radości i codziennie miał mnóstwo energii do wspólnych zabaw, karma Happy Dog dostarczy mu najważniejszych składników odżywczych. Jeszcze dziś sprawdź ofertę psiego pożywienia – z pewnością zaskoczy Cię szeroka oferta smaków karmy Happy Dog Supreme, jak i pozostałych serii. Podaj swojemu pupilowi to, co najlepsze – aby zawsze wesoło merdał ogonem na widok pełnej miski!

pixel