Karma dla psa Hill's

ilość znalezionych towarów: 172

Hill’s – weterynaryjna i bytowa karma dla psów wysokiej jakości

Właściciele ukochanych czworonogów zawsze starają się dbać o to, aby żywienie było dostosowane zarówno do potrzeb zwierząt, jak i również cechowało się wysoką jakością. Marka Hill’s posiada wieloletnią historię tworzenia pokarmów bytowych dla psów, a jednocześnie oferuje żywienie profesjonalne z zakresu karm weterynaryjnych – doskonałych dla każdego czworonoga, który boryka się z problemami zdrowotnymi lub alergią.

Czy wiesz, że recepturę karmy Hill’s stworzył lekarz weterynarii? Dr Mark Morris uważał, że istnieje ogromna zależność pomiędzy sposobem żywienia zwierząt a stanem ich zdrowia. Twierdził, iż opieka nad chorym zwierzęciem powinna być sprawowana tak samo pieczołowicie, jak nad chorym człowiekiem. To właśnie dlatego karmy Hill’s są doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego pupila.

Dr Morris był świadomy tego, że przy wyborze odpowiedniej karmy dla psa, nie powinno się kierować przypadkiem. Każda karma Hill’s – dla psa czy kota ma zbilansowany skład, odpowiadający na odżywcze zapotrzebowanie Twojego pupila, na wszystkich etapach jego rozwoju.

Prawidłowa dieta zwierzęcia ma duży wpływ na szczęśliwe, długie i zdrowe życie czworonoga. Hill’s – karma dla psów w różnych rozmiarach i przedziałach wiekowych, tworzona jest według określonych standardów bezpieczeństwa. Dostarcza zwierzętom wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

Karmy marki Hill’s, które w swojej ofercie posiada nasz internetowy sklep zoologiczny, dzielą się na dwie kategorie. Pierwsza z nich to produkty z dziedziny żywienia bytowego, przeznaczone dla wszystkich zdrowych czworonogów różnych ras – od szczeniaka do psiego seniora. Druga to profesjonalne karmy weterynaryjne, które przygotowane zostały z myślą o zwierzętach ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi oraz przewlekle chorych. Produkty przyjmują formę zarówno karm suchych, jak i mokrych. Przekonaj się, jak wiele w diecie Twojego czworonoga, może zmienić karma dla psów Hill’s. Opinie zadowolonych właścicieli i radość ich pupili to najlepsza rekomendacja dla marki.

Karma dla psów Hill’s – którą wybrać?

Producent oferuje dwie kategorie produktów – Hill’s Prescription Diet oraz Science Plan. Linia Prescription Diet™, która tworzona jest we współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami, obejmuje karmy weterynaryjne dla psów z nadwagą, alergiami i innymi schorzeniami. Zadaniem dobrze dobranego specjalistycznego pokarmu, jest wspomaganie organizmu czworonoga w walce z dolegliwościami. Marka Hill’s proponuje karmy, które dedykowane są zwierzętom z konkretnymi problemami zdrowotnymi.

Serie w liniach Hill’s Science Plan i Prescription Diet przeznaczone do kontroli wagi, to produkty w mokrej i suchej postaci, które pomagają czworonogom zmagającym się z otyłością i nadwagą. Zapewniają spadek wagi w ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia stosowania. Nie są to farmaceutyczne środki odchudzające, a w pełni bezpieczne, zbilansowane karmy, dopasowane do potrzeb psów z nadwagą.

Linia wspomagająca trawienie oferuje lekkostrawną karmę, umożliwiającą lepsze wchłanianie składników pokarmowych u psów cierpiących na problemy trawienne. Dostępna jest w suchej i mokrej formie, zarówno w serii Hill’s Science Plan jak i Prescription Diet.

W przypadku wrażliwej skóry i nietolerancji pokarmowej u pupila najlepszym wyborem jest Hill’s Prescription Diet karma dla psa alergika. Zawartość jednego źródła węglowodanów i hydrolizowanego białka chroni organizm zwierzęcia przed niepożądanymi reakcjami na pożywienie. Występuje w postaci mokrej i suchej.

Jeśli twój pies ma skłonności do chorób układu moczowego, postaw na sposób żywienia zwierząt, który wspomoże jego prawidłowe funkcjonowanie. Karmy Hill’s z linii Prescription Diet zwiększają kwasowość moczu i ograniczają tworzenie się niepożądanych kryształów struwitowych oraz kamieni nerkowych. Z tej serii dostępna jest karma sucha i karma mokra.

Drugą kategorią produktów dla czworonogów jest bytowa karma dla psa Hill’s Science Plan™. Zawiera optymalną ilość składników odżywczych, które zapewniają zwierzętom dobry stan zdrowia na długie lata. Dopasowana jest nie tylko do stanu zdrowia – w przypadku psów z nadwagą, alergiami, czy problemami ze strony układu moczowego.

Karmy Hill’s zróżnicowane są także pod względem wieku czworonoga – skomponowane inaczej dla psów dorosłych, a inaczej dla szczeniąt. Pokarm zawsze produkowany jest z wysokiej jakości składników, według surowych wytycznych, dotyczących żywienia zwierząt. Czym jeszcze wyróżnia się Hill’s? Karma nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, ani konserwantów.

Bytowa karma dla psów Hill’s Science Plan™ dostępna jest dla zwierząt w każdym wieku, o różnej wielkości i indywidualnych potrzebach. Pokarm dla szczeniąt występuje w serii dla psów rasy małej i dużej. Wspomaga prawidłowy rozwój układu kostnego, zawiera przeciwutleniacze i prebiotyki dbające o odporność i mikroflorę jelit. Dostarcza optymalną ilość składników odżywczych, niezbędnych w fazie rozwoju.

Pokarm dla psów dorosłych z linii Hill’s Science Plan dopasowany jest do potrzeb zwierząt w wieku powyżej 1, 7 i 11 roku życia. Dostępny jest w mokrej i suchej formie. Karma sucha Hill’s Science Plan ułatwia dbanie o zdrowie zębów, a Hill’s – karma mokra – cechuje się dużym stopniem smakowitości i dostarcza większej ilości wody. Szeroki asortyment smaków sprawi, że wybór karmy dla psa będzie jeszcze łatwiejszy.

Hill’s karma dla psa – na co zwrócić uwagę?

Czołowy producent pożywienia dla psów i kotów, który dba o jakość żywienia zwierząt i zdrowie Twojego pupila, to właśnie marka Hill’s. Karmy z linii Prescription Diet dla czworonogów, zmagających się z przewlekłymi chorobami, wspomogą psa w walce z dolegliwościami i przyspieszą powrót do optymalnego stanu zdrowia.

Jeśli jednak Twój pupil to okaz zdrowia, podawaj mu karmę bytową Hill’s Science Plan, która dostarczy zwierzęciu właściwą ilość składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.

Dobierz odpowiedni pokarm dla pupila o szczególnych potrzebach. W przypadku psich maluchów karma dla psa dorosłego Hill’s nie sprawdzi się tak dobrze, jak karma dla szczeniaka, która dostarcza optymalnej ilości białka, tłuszczów i energii. Szczenię także nie da rady zjeść krokietów dopasowanych wielkością do pysków i zębów dorosłych psów. Właśnie dlatego karmy Hill’s Science Plan należy właściwie dobierać do wieku i rozmiaru czworonoga.

Jedzenie bytowe u psa – alergika może wywołać groźne dla zdrowia, niepożądane reakcje organizmu. W przypadku uczuleń pokarmowych lub wysokiej wrażliwości psiego układu pokarmowego, warto skonsultować z lekarzem weterynarii podawanie karmy specjalistycznej z linii Hill’s Prescription Diet. Zwróć uwagę na typ pożywienia – powinien być dedykowany psom z daną dolegliwością.

Twój pies z pewnością pokocha produkty marki Hill’s. Karma w ulubionym smaku poprawi mu humor każdego dnia! Dzięki szerokiej gamie propozycji łatwo wybierzesz najlepszy pokarm dla Twojego ukochanego czworonoga. Dobrze dobrane pożywienie zapewni zwierzęciu zaspokojenie wszystkich potrzeb organizmu. Jeśli pragniesz dać swojemu pupilowi wszystko, co najlepsze, idealnym wyborem będzie Hill’s – karma dla psa, który zasługuje na wysoką jakość pożywienia. Opinie lekarzy weterynarii i dietetyków potwierdzają, że do dobry wybór dla każdego czworonoga!

pixel