TropiDog

ilość znalezionych towarów: 37

Dieta psa – dla jego zdrowia i radości

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat bardzo dużo zmieniło się w temacie żywienia zwierząt – dzisiaj już wiadomo, że karmienie ich resztkami i odpadkami nie jest zbilansowaną i pożywną dietą, a psy potrzebują dobrej jakości psiej karmy, opartej głównie na mięsie i innych zdrowych, wartościowych składnikach.

Wiele karm jest wartych uwagi, w tym również karma Tropidog. Opinie na temat produktów polskiej marki z wieloletnim doświadczeniem są bardzo dobre, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Potwierdzeniem zaufania dla firmy jest fakt, że z powodzeniem sprzedaje ona swoje produkty w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Przedsiębiorstwo stosuje specjalny system kontroli NIR, dlatego produkty są sprawdzane wielokrotnie w trakcie procesu produkcji. Przy komponowaniu składów karm współpracuje ze sobą wielu specjalistów. Marka dba o świetną jakość produktów dzięki technologii HTST – polega ona na obróbce składników w wysokiej temperaturze w krótkim czasie.

Pies bez względu na swój wiek, kondycję czy sposób życia, zasługuje na dobrą i smaczną karmę. Taką, która będzie w stanie zaspokoić wszystkie jego potrzeby żywieniowe i dać energię na kolejny dzień. Psy to względni mięsożercy, czyli podstawą ich wyżywienia nadal jest mięso, jednak potrzebują też innych składników, stąd tak ważne jest zbilansowanie diety w odpowiedni sposób, by dostarczyć psu wszystkiego, co niezbędne. To możliwe z dobrą karmą, taką jak na przykład karma dla psa Tropidog, która jest stworzona dla dużych, średnich i małych ras.

Widoki:

Zapewnienie psu dobrze zbilansowanej, zdrowej i smacznej diety pomoże mu zachować zdrowie i energię, na każdym etapie życia. Szczeniaki będą mogły rosnąć i rozwijać się bez problemów, zaistnieje też mniejsze prawdopodobieństwo, że pies zachoruje i będzie potrzebował pomocy lekarza weterynarii.

Karmy marki Tropidog są pełnoporcjowe, co oznacza, że mogą stanowić podstawę diety. Nie musisz więc stosować dodatkowego pożywienia lub suplementów. Pełnoporcjowa karma redukuje ryzyko powstawania niedoborów. Wystarczy kierować się wskazówkami producenta, który na opakowaniu informuje, czy jest to produkt dla małych, dużych czy średnich ras, dla szczeniąt czy zwierząt dorosłych.

Tropidog – produkty dla Twojego psa

Dobór odpowiedniej karmy jest bardzo istotny, dlatego warto skorzystać z bogatego asortymentu produktów i poszukać tej idealnej, która w pełni zaspokoi psie potrzeby, bez względu na wiek czy rasę. Co możesz znaleźć w naszym sklepie ZooArt?

U nas kupisz karmę odpowiednią dla każdego psa – w ofercie znajduje się karma dla psa Tropidog Junior, która została przygotowana z myślą o szczeniakach i psich nastolatkach dużych i średnich ras. Powstała dla zwierząt, które wciąż rosną i potrzebują sporo składników odżywczych, by odżywić zarówno swój mózg, jak i ciało – w ten sposób będą mogły rozwijać się prawidłowo. Karma dla szczeniąt Tropidog zawiera dobrze przyswajalne białko, a także lekkostrawne źródło węglowodanów w postaci ryżu.

Kupisz też Tropidog senior, który dostosowany jest do potrzeb starszych psów – takich, których metabolizm już nie jest tak szybki jak dawniej, które mniej się ruszają, szybciej marzną i cierpią z powodu innych dolegliwości związanych ze starością.

Dostępne są też karmy dla psów w każdym wieku, dostosowane do rozmiarów rasy, w ten sposób kupisz coś odpowiedniego dla psów dużych, średnich i małych ras. Produkty są zróżnicowane pod kątem zbilansowania składników odżywczych, pies będzie mógł dostawać wszystko to, co jest mu niezbędne do życia w odpowiedniej ilości.

Karma dla psa Tropidog – jak ją dobrać?

Dobór odpowiedniej karmy dla psa ma znaczenie dla jego zdrowia i samopoczucia. Dobrze dobrana szybko znika z miski, a pies nie ma problemów z jedzeniem. Jak dobrać odpowiednią karmę Tropidog?

Karma dla psa najlepsza jest wtedy, gdy jest dobrana z myślą o specyficznych psich potrzebach. Jeśli nie umiesz ich określić, a chciałbyś mieć szczegółową wiedzę w tym temacie i całkowitą pewność, że pies dostaje to, co najlepsze – zgłoś się o pomoc do lekarza weterynarii. Czasami jednak wystarczy dopasowanie pokarmu do wieku psa. Tropidog dostępna jest w wersji dla psów dorosłych, szczeniąt i psich staruszków różnej wielkości, a więc dla dużych, małych i średnich ras. Odpowiednio dobrana pozwala zaspokoić potrzeby żywieniowe każdej z tych grup.

Produkty zawierają bowiem specjalne dodatki dietetyczne. To właśnie dzięki nim karma nie tylko służy, żeby dodać energii, lecz także zadbać o zdrowie pupila. Do tego celu służą w szczególności produkty o specjalnym przeznaczeniu – mogą skorzystać z nich między innymi psy, które mają skłonność do nadwagi.

Problem z tendencją do tycia pomoże rozwiązać niskokaloryczna karma, którą dzięki świetnemu smakowi psy zjadają chętnie. Jej zaletą jest duża ilość białka oraz zmniejszona tłuszczu w porównaniu do innych produktów tej samej marki. Ważnym dodatkiem dietetycznym jest natomiast L-karnityna, przyspieszająca przemianę materii i wspomagająca proces spalania tłuszczu. Warto też wspomnieć o mannanooligosacharydach, które dostarczają do jelit zdrowe bakterie. Ważne są witaminy, na przykład z grupy B. Odpowiadają one za sprawne funkcjonowanie układu nerwowego psa, a także za dobrą kondycję fizyczną.

Nie bez znaczenia jest rozmiar psa, bo to też od niego zależy to, ile kalorii czy składników odżywczych potrzebuje zwierzę, by czuć się dobrze i rozwijać się prawidłowo na każdym etapie życia. Karma dla psów dużych czy średnich ras niezupełnie może być odpowiednia dla psów małych ras, także pod względem rozmiaru konkretnych granulek suchej karmy.

Cena nie jest najważniejszym kryterium, ważniejszy jest jej stosunek do jakości, w ten sposób znajdziesz coś najlepszego w dowolnym przedziale cenowym.

Wybieraj spośród różnorodnej oferty karm dla psów

W ZooArt wiemy, jak zróżnicowane są gusta smakowe czworonogów. Niektóre psy wolą drób, a inne chętnie wyjadają z miski wszystkie chrupki o rybnym smaku. Z tego powodu w asortymencie znajdziesz różnorodne warianty smaków karm marki Tropidog. Zadbaliśmy też o zróżnicowaną wielkość opakowań – niektórzy wolą przecież mieć zapas pokarmu na dłużej, a inni chcą częściej zmieniać pupilowi smak pożywienia.

Oferujemy produkty dla dużych, małych i średnich ras oraz zwierząt w różnym wieku, dlatego z łatwością znajdziesz suchy pokarm, który w mgnieniu oka zniknie z miski i zapewni zwierzęciu energię. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz pokarm Tropidog. Opinie innych osób nie są dla Ciebie wystarczające? Samodzielnie przekonaj się, jak łatwo dobrać produkt polskiej marki do upodobań i potrzeb czworonożnego przyjaciela.

pixel