CEVA Feliway dyfuzor i flakonik 48 ml z feromonem F3

  • Syntetyczny odpowiednik feromonu dobrego samopoczucia F3 sprawia, że kot czuje się lepiej, jest spokojny w nowych i nietypowych sytuacjach, zapobiega oznaczaniu terytorium i drapaniu mebli
  • CEVA Feliway dyfuzor i flakonik 48 ml z feromonem F3
Kod produktu: 3411112169467
Ocena produktu:
3.60 / 5 (5 opinii)
0,01 zł
117,99 zł
/ szt.

FELIWAY Classic Zestaw Startowy (dyfuzor + wkład)

 

FELIWAY Classic pomaga redukować niepożądane zachowania, takie jak: znakowanie moczem, drapanie, ukrywanie się, czy stres spowodowany zmianami w otoczeniu.

 

Rekomendowany przez lekarzy weterynarii.

 

Potwierdzony naukowo. Stosowany i cieszący się zaufaniem weterynarzy od 25 lat

 

Dlaczego FELIWAY Classic?

 

Stałe uspokojenie i komfort w domu

 

Czy Twój kot sika poza kuwetą niszcząc ściany czy meble (w różnych miejscach)? – zastosuj FELIWAY Classic

 

Czy Twój kot drapie w nieprzystosowanych do tego miejscach? – zastosuj FELIWAY Classic

 

Czy Twój kot przejawia objawy stresu takie jak chowanie się, mniejsza aktywność czy apetyt, nadmierne wylizywanie się? – zastosuj FELIWAY Classic

 

Czy planujesz zmiany w swoim domu? Przeprowadzkę? Remont? Przemeblowanie? Nowy zwierzak lub dziecko? – zastosuj FELIWAY Classic

 

 

Jak używać? To proste!

 

Podłącz: wkręć wkład do dyfuzora, podłącz do gniazdka w pomieszczeniu, w którym Twój kot spędza najwięcej czasu.

 

Dla najlepszych rezultatów, zostaw urządzenie w gniazdku na stałe.

 

Wymieniaj wkład raz w miesiącu.

 

Jak długo używać?

 

FELIWAY Classic powinien być stosowany nie krócej niż 1 miesiąc w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

 

Gdzie podłączyć?

 

Podłącz w pokoju, w którym twój kot spędza najwięcej czasu.

 

 

Jak to działa?

 

Koty w naturalny sposób wydzielają sygnały naukowo nazywane feromonami. Te sygnały są wydzielane z różnych części ciała (łapy, policzki, listwa mleczna u mamy kotów).

 

Koty ocierając się policzkami o meble, ludzi czy inne koty, sygnalizują, że czują się dobrze, są szczęśliwe. Oznaczają swoje terytorium „sygnałami szczęścia”, które działają na nie kojąco.

 

Niestety, nasz obecny styl życia nie zawsze współgra z potrzebami naszych pupili, co może przyczyniać się u nich do uczucia dyskomfortu.

 

Koty przestają wtedy wysyłać „sygnały szczęścia” i mogą zacząć sikać i drapać w miejscach do tego nie przystosowanych, czy też - częściej się chować. FELIWAY Classic wysyłając odpowiednik kocich „sygnałów szczęścia” pomaga kotom. Uspokaja je i sprawia, że koty czują się bezpiecznie w domu.

 

FELIWAY pomoże twojemu kotu być szczęśliwym, mimo naszego nowoczesnego stylu życia. FELIWAY Classic sprawia, że koty czują się komfortowo, nie drapią i nie sikają w niedostosowanych do tego miejscach, a także mniej się chowają.

 

Wskazówki:

W przypadku, kiedy powierzchnia pokoju jest większa niż 70m2, podłącz drugi dyfuzor.

 

Upewnij się, że w okolicy dyfuzora nie ma przedmiotów, które mogłyby zakłócić emisję feromonów – np. półka nad kontaktem, zasłona czy drzwi zasłaniające miejsce, w którym podłączony jest dyfuzor.

 

Stosuj FELIWAY Classic co miesiąc, aby utrzymać poczucie spokoju u kota. Sprawdzaj dyfuzor raz w miesiącu i wymieniaj 2 razy do roku (co 6 miesięcy), aby uzyskać najlepszy efekt.

 

Używaj wyłącznie oryginalnego dyfuzora do wkładów FELIWAY Classic. Nie używaj dyfuzora FELIWAY z wkładem innego produktu ani wkładami innych marek.

 

Każdy dyfuzor FELIWAY ma wbudowaną wtyczkę dostosowaną do lokalnych gniazdek elektrycznych. Stosuj tylko w prawidłowo działających gniazdkach elektrycznych 220V.

NIE włączaj w przedłużaczach, adapterach ani przetwornikach napięciowych.

 

Upewnij się przed użyciem, że dyfuzor ma odpowiednią wtyczkę dla Twojego kraju.

 

 

FELIWAY, wielokrotnie nagradzany

 

Produkty FELIWAY zostały docenione przez niezależną organizację charytatywną International Cat Care za poprawę jakości życia kotów.

 

Potwierdzona badaniami klinicznymi efektywność FELIWAY jest cytowana w respektowanych branżowo czasopismach i omawiana na międzynarodowych kongresach.

 

Już kilka milionów kocich opiekunów wybierając FELIWAY poprawiło dobrostan swoich pupili. Ich koty stały się bardziej zrelaksowane, zaczęły się załatwiać i drapać w przeznaczonych do tego miejscach, rzadziej się chowają.

 

 

Więcej informacji na: feliway.pl

Parametry techniczne:
Faza życia:
Kocię
Dorosły
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 3.60
Ocena produktu:
Autor: Aleksandra, Wrocław
✓ Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko zależy od kota - uważam, że nie działa to na każdego. Mam dwa kotki, jeden miał depresje i po tych feromonach naprawdę zrobił się spokojniejszy, z kolei drugi kot jest wiecznie zadowolony więc i feromony nie zmieniły jego zachowania. Ja bardzo polecam spróbowanie ich działania, ale nie można być pewnym jego efektu.
Ocena produktu:
Autor: Dorota, Szczecin
✓ Opinia potwierdzona zakupem
Po trzech tygodniach stosowania stwierdzam, że produkt nie spełnił oczekiwań. Kotka nadal regularnie oddaje mocz poza kuwetą. Dwie pozostałe, do tej pory spokojne, zaczęły bardziej rozrabiać.
Ocena produktu:
Autor: SerwisOpiniiOpineo
✓ Opinia potwierdzona zakupem
w tym momencie w fazie testów, ale jak tak dalej pójdzie będę chwalić, kot przestał podsikiwać w miejscach, które zdecydowanie nie są kuwetą :)
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena produktu:
Autor: SerwisOpiniiOpineo
✓ Opinia potwierdzona zakupem
Na razie ciężko powiedzieć, po dwóch dniach jeszcze nie zauważyłam u mojej bardzo nerwowej kotki jakiejś zmiany. Poczekamy zobaczymy:)
Opinia naszego klienta w Opineo
Ocena produktu:
Autor: SerwisOpiniiOpineo
✓ Opinia potwierdzona zakupem
Produkt poleciła mi koleżanka, stosuję go od wczoraj więc niewiele mogę dziś powiedzieć, ale zakupu dokonałam po zadowalających opiniach o zachowaniu kotów koleżanki. Mam nadzieję, że moje 2 łobuzy spokornieją i będą mniej złośliwe wobec siebie.
Opinia naszego klienta w Opineo
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do CEVA Feliway dyfuzor i flakonik 48 ml z feromonem F3

X
X
pixel