VETEXPERT UrinoVet Dog dla psów 30 tabletek

  • UrinoVet®Dog to preparat stosowany u psów w celu wspomagania funkcji układu moczowego w przypadku jego niewydolności oraz zaburzeń czynnościowych
  • VETEXPERT UrinoVet Dog dla psów 30 tabletek
Marka: VETEXPERT
Gwarancja: ETYKIETA DROP
51,78 zł
/ szt.

UrinoVet®Dog to preparat stosowany u psów w celu wspomagania funkcji układu moczowego w przypadku jego niewydolności oraz zaburzeń czynnościowych, a także osłonowo po zabiegu cewnikowania.

W skład preparatów z serii UrinoVet®Dog wchodzą: żurawina, pietruszka oraz glukozamina.

Wyciąg z żurawiny (Vaccinum macrocarpon) zawiera proantocyjanidynę, która łącząc się z receptorami powierzchniowymi drobnoustrojów patogennych, utrudnia zasiedlanie pęcherza moczowego przez bakterie wywołujące przewlekłe zakażenia dróg moczowych, np. Escherichia coli.

Wyciąg z pietruszki (Petroliseum savitum) obniża aktywność pompy sodowo-potasowej w nerce (Na+/K+ ATP-aza) co poprzez zmniejszenie wychwytu zwrotnego sodu prowadzi do zwiększenia objętości moczu i diurezy.

Glukozamina (Glucosaminum) jako prekursor glikozaminoglikanów wchodzący w skład macierzy pozakomórkowej w błonie śluzowej dolnych dróg moczowych, zmniejsza przepuszczalność ściany pęcherza moczowego dla bakterii i toksyn.


Wskazania:
- u pacjentów z ostrymi lub przewlekłymi, a także nawracającymi zakażeniami układu moczowego (UTI),
- u wszystkich pacjentów leczonych w kierunku kamicy dróg moczowych, niezależnie od rodzaju kamieni (moczany, struwity, szczawiany), oraz po chirurgicznym usunięciu kamieni moczowych,
- u pacjentów poddawanych cewnikowaniu

 

Skład:

Minerały, wyciąg z żurawiny (Vaccinum macrocarpon) 1:40, wyciąg z pietruszki (Petroselinum crispum), glukozamina (Glucosaminum sulfate).

 

Dawkowanie:

1 tabletka na 10 kg masy ciała.
Tabletki rozkruszyć i wymieszać z karmą.

 

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

ETYKIETA DROP - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.

ETYKIETA DROP
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do VETEXPERT UrinoVet Dog dla psów 30 tabletek

X
X
pixel