ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops 10ml

  • Sterylne krople do oczu dla psów, kotów i innych zwierząt towarzyszących. Przeznaczone do nawilżania oczu, wspomagająco przy leczeniu urazów rogówki oka.
  • ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops 10ml
189,00 zł
111,99 zł
/ szt.

ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops 10 ml – krople do oczu dla zwierząt domowych

Zwierzęta, podobnie jak i ludzie, mają czasami problemy ze wzrokiem. Mogą one wynikać z chwilowych podrażnień, poważniejszych urazów albo przewlekłych chorób. Ważne jest wówczas szybkie działanie i pomoc choremu zwierzęciu. ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops 10 ml to krople do oczu dla zwierząt domowych. Preparat przeznaczony jest dla psów, kotów, koni i innych zwierząt towarzyszących. Środek zawiera dużą ilość kwasu hialuronowego, który gwarantuje intensywne nawilżanie rogówki. Z tego powodu polecane jest stosowanie go również w zespole suchego oka. Preparat wspiera namnażanie zdrowych komórek w oku, stąd często zalecany jest w przypadku urazów rogówki – zarówno tych przewlekłych, jak i ostrych. Warunkiem jest jedynie brak nadkażenia bakteryjnego. Krople są sterylne i zamknięte w opakowaniu, które zapobiega dostawaniu się do wnętrza bakterii i innych patogenów. Pamiętaj, aby zawsze aplikować je w jednorazowych rękawiczkach. Przed użyciem środka skontaktuj się z lekarzem weterynarii, który prowadzi leczenie zwierzęcia.

Składniki:

Woda, Hyasent-S* (kwas hialuronowy), Chlorek sodu, Fosforan dwusodowy, Chlorek potasu, Fosforan potasu.

Właściwości:
Preparat Aptus® SentrX™ EYE GEL jest przeznaczony do nawilżania oczu u koni, psów, kotów i innych zwierząt towarzyszących. Może być stosowany wspomagająco przy leczeniu niezakażonych, przewlekłych i ostrych urazów rogówki oka. Usieciowane glukozaminoglikany spełniają rolę rusztowania i ułatwiają migrację komórek, przyspieszają gojenie i redukują powstawanie blizny.
Dawkowanie, sposób i droga podania:
Stosować wyłącznie u zwierząt.
Wstrząsnąć przed użyciem!
 
Podawać 1 do 2 kropli, 2 do 3 razy dziennie, bezpośrednio do oka.
Naturalny ruch powiek rozprowadzi żel na całej powierzchni oka.Należy używać rękawiczek jednorazowych, aby zapewnić zachowanie czystości i sterylności.
Trwałość: Zużyć przed upływem daty podanej na opakowaniu.
Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed mrozem.
Parametry techniczne:
Faza życia:
Szczenięta
Senior
Kocię
Junior
Dorosły
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops 10ml

X
X
pixel