ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops opakowanie zbiorcze 4x10ml

  • Sterylne krople do oczu dla psów, kotów i innych zwierząt towarzyszących. Przeznaczone do nawilżania oczu, wspomagająco przy leczeniu urazów rogówki oka.
  • ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops opakowanie zbiorcze 4x10ml
189,00 zł
404,44 zł
/ szt.
Opracowane przez APTUS® krople do oczu SENTRX Eye Drops przeznaczone są do stosowania u koni, psów i kotów. Ich bogata w biopolimery formuła sprawia, że szybko przynoszą ulgę i uwalniają oczy od dyskomfortu. Jest to więc najlepszy środek, jaki możesz zaaplikować do oczu swojemu pupilowi.

Krople do oczu SENTRX Eye Drops zostały opracowane z dużą starannością. Oprócz biopolimerów specyficznych dla zwierząt, zawierają także glikozaminoglikany, które odpowiednio usieciowane stanowią najlepszą matrycę ułatwiającą migrację i namnażanie się zdrowych komórek. Preparat wykazuje silne działanie nawilżające i może być stosowanych w przypadku tzw. suchego oka. Gęsta formuła preparatu umożliwia łatwą aplikację powodując, że kropla nie wypływa z oka oraz utrzymuje się na nim przez długi czas.

Krople do oczu SENTRX Eye Drop dostępne są w wygodnym opakowaniu ułatwiającym jego dawkowanie.

Składniki:

Woda, Hyasent-S* (kwas hialuronowy), Chlorek sodu, Fosforan dwusodowy, Chlorek potasu, Fosforan potasu.

Właściwości:
Preparat Aptus® SentrX™ EYE GEL jest przeznaczony do nawilżania oczu u koni, psów, kotów i innych zwierząt towarzyszących. Może być stosowany wspomagająco przy leczeniu niezakażonych, przewlekłych i ostrych urazów rogówki oka. Usieciowane glukozaminoglikany spełniają rolę rusztowania i ułatwiają migrację komórek, przyspieszają gojenie i redukują powstawanie blizny.
Dawkowanie, sposób i droga podania:
Stosować wyłącznie u zwierząt.
Wstrząsnąć przed użyciem!
 
Podawać 1 do 2 kropli, 2 do 3 razy dziennie, bezpośrednio do oka.
Naturalny ruch powiek rozprowadzi żel na całej powierzchni oka.Należy używać rękawiczek jednorazowych, aby zapewnić zachowanie czystości i sterylności.
Trwałość: Zużyć przed upływem daty podanej na opakowaniu.
Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed mrozem.
Parametry techniczne:
Faza życia:
Szczenięta
Senior
Kocię
Junior
Dorosły
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do ORIONPHARMA Sentrx Eye Drops opakowanie zbiorcze 4x10ml

X
X
pixel