LIVISTO Derbymed Puder-spray do pielęgnacji skóry 200ml

  • Wspomaganie regeneracji silnie obciążonych partii skóry, do łagodzenia swędzących, napiętych i wilgotnych podrażnień skóry.
  • LIVISTO Derbymed Puder-spray do pielęgnacji skóry 200ml
Marka: Livisto
189,00 zł
76,55 zł
/ szt.

Derbymed® Puder-spray przeznaczony jest do miejscowej pielęgnacji skóry np: w zgięciu pęcinowym, w położeniu siodłowym lub popręgu. Starannie dobrane składniki preparatu łagodzą podrażnioną skórę, wyrównują napięcia skóry i uśmierzają swędzenie i otarcia.a.

Zastosowanie:

Wspomaganie regeneracji silnie obciążonych partii skóry, do łagodzenia swędzących, napiętych i wilgotnych podrażnień skóry.

Skład:

Tlenek cynku, stearynian wapnia, olejek z oregano, olejek rumiankowy, olejek z arniki, olejek z drzewa herbacianego, olejek nagietkowy.
Gaz nośny: Propan-butan.
Wskazówki dotyczące stosowania:
Przed zastosowaniem silnie wstrząsnąć, do momentu, gdy stalowa kulka swobodnie porusza się w środowisku pudru. Zmienione partie skóry ostrożnie oczyścić i pokrywać 2 – 3 razy dziennie z odległości 10 – 20 cm.
Środki ostrożności:
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Może wywoływać uczucie senności i oszołomienia. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera karwakrol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Usuwanie zawartości pojemnika zgodnie z lokalnymi / regionalnymi / narodowymi / międzynarodowymi przepisami. Zawiera: węglowodory, C6, izoalkany, < 5 % nheksan.
Przechowywanie:
Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Przechowywać pod zamknięciem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C / 122 °F. Przechowywać w temperaturze 15 °C – 30 °C. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z miejscowymi/regionalnymi/krajowymi/międzynarodowymi przepisami.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do LIVISTO Derbymed Puder-spray do pielęgnacji skóry 200ml

X
X
pixel